Promuj to ogłoszenie

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKA

Data dodania: 2020-02-07 10:15:03ID: 3080

722Pokaż numer[email protected]

Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, która jest liderem na rynku hydroizolacji i chemii budowlanej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYK
Miejsce pracy: Pomieczyno (pow. kartuski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? utrzymanie w sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w
zakresie branży elektryki
? diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa maszyn i urządzeń
? dbałość o poprawną eksploatację wszystkich urządzeń będących w zakładzie
? umiejętność planowania i nadzorowania remontów i przeglądów

WYMAGANIA
? wykształcenie kierunkowe
? znajomość przemysłowych układów elektrycznych
? znajomość posługiwania się schematami elektrycznymi
? doświadczenie zawodowe
? uprawnienia elektryczne E i D
? prawo jazdy kat. B
? bardzo dobra znajomość obsługi komputera
? dyspozycyjność

OFERUJEMY:
? stabilność zatrudnienia
w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? rozwój zawodowy
? cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne
? pracę w dynamicznym zespole
? wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę promujące osoby nastawione
na osiąganie wyników
? pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie