Zamknij
REKLAMA

Trzecia edycja gali Ladies in Red

15:49, 14.11.2017 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

To będzie wieczór inspiracji, piękna i wspaniałej energii. 25 listopada w Hotelu Nadmorskim odbędzie się trzecia edycji gali "Życie jest piękne pomimo ....".

Wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie Ladies in Red połączono z charytatywną akcją na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Mamy Szczęcie, kobiet w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej.  

- Na Gali w specjalnym pokazie mody pod tytułem  "Kobiecość nie zna ograniczeń" udział wezmą wyjątkowe modelki, Panie które pokażą nam, że  pomimo różnych ograniczeń,  możemy być piękne. W drugiej części przedstawimy  niecodzienne metamorfozy.  Dodatkowo będą specjalne niespodzianki,  drobny poczęstunek  i jubileuszowy wernisaż prac  Marii Gotkiewicz oraz  koncert na żywo - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Gala rozpocznie się o godzinie 17.

Bilety dostępne są pod linkiem:
 zyciejestpiekne.evenea.pl

 

(G.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone