Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:18, 31.03.2022
Unikalne i innowacyjne technologie są obecnie w cenie. Za jedno z najbardziej polecanych narzędzi dla wielu gałęzi przemysłu można uznać oprogramowanie CAM. Dzięki niemu zwiększysz konkurencyjność swojej firmy oraz dopasujesz nowoczesne rozwiązania do potrzeb przedsiębiorstwa. Szukasz sprawdzonego dostawcy oprogramowania NX CAD/CAM? Zapoznaj się z ofertą największego partnera handlowego SIEMENS Digital Industries Software w Polsce!
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
10:21, 24.03.2022
Od jakiegoś czasu można zauważyć zmiany w aranżacji wnętrz kawiarni i sklepów z kawą. Jakie są aktualne trendy kawiarniane? Jak wygląda współczesna wymarzona kawiarnia?
10:30, 07.02.2022
W dzisiejszych czasach coraz większe grono osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Dzieje się tak, ponieważ wiążą się z tym wymierne korzyści. Praca na własny rachunek potrafi przynieść wiele satysfakcji. Przede wszystkim, jeżeli chodzi o generowanie większych zysków, niż w pracy na czyjś rachunek. Aczkolwiek jak powszechnie wiadomo, zakładanie własnej działalności wymaga od nas również posiadania pewnych środków finansowych, które umożliwią nam start firmy. W chwili obecnej dostępne są dotacje na firmę, z których można skorzystać, aby wejść na rynek znacząco niższym kosztem.
08:00, 31.01.2022
Już w przyszłym roku Rumia zyska kilkadziesiąt nowych mieszkań – wszystko to za sprawą trójmiejskiego dewelopera, firmy Pomorskie Domy, który rozpoczyna właśnie budowę nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Dąbrowskiego. W 4-piętrowym budynku Valor powstną 42 wygodne mieszkania oraz 8 lokali usługowych.
REKLAMA
10:08, 13.12.2021
Prowadzisz firmę w Gdyni lub okolicach i nie oferujesz jeszcze klientom możliwości płacenia bezgotówkowo? To najlepszy moment, aby to zmienić! W artykule wyjaśnimy, dlaczego warto sięgnąć po terminal płatniczy. Podpowiemy także, jak go otrzymać i użytkować bez żadnych kosztów. Nawet przez rok.
1
15:00, 30.11.2021
W poniedziałek 29 listopada br. odbyło się specjalne posiedzenie Rady Nadzorczej OPEC, podczas którego został powołany nowy Prezes Spółki. Stery władzy w gdyńskim ciepłownictwie przejął Wojciech Folejewski, który wcześniej przez ponad 4 lata pracował w gdyńskim Zarządzie Dróg i Zieleni, najpierw jako zastępca dyrektora, a od 2019 roku pełnił funkcję Dyrektora ZDiZ.
00:01, 26.11.2021
Miód to naturalny lek pomocny w leczeniu wielu schorzeń, a pięknie zapakowany może być znakomitym pomysłem na świąteczny prezent. Podaruj zdrowie na święta swoim najbliższym.
11:01, 16.11.2021
Platforma Saxo Bank Inwestowanie w kryptowaluty nie musi być trudne! Co ważniejsze, działania tego typu nie wymagają wcale posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu ekonomii czy doświadczenia na giełdzie. Obecnie inwestycji może dokonać każdy, gdyż powstał system znacząco umożliwiający tego typu działania. Firma Saxo Bank opracowała niezawodną platformę, która z pewnością pomoże początkującemu inwestorowi podjąć najlepszą decyzję.
00:01, 22.10.2021
Miód to nie tylko naturalna substancja słodząca. To bogate źródło cennych składników odżywczych i prozdrowotnych. Ma właściwości antybakteryjne, a do tego miód świetnie sprawdza się jako kosmetyk. Dlaczego warto wprowadzić miód do codziennego menu? Sprawdź!
REKLAMA
08:48, 14.09.2021
Kompletny System Ociepleń Termo Organika – to optymalne rozwiązanie! Wchodzące w jego skład materiały izolacyjne produkowane są z najwyższej jakości surowców, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.
00:00, 18.08.2021
Już w niedzielę, 22 sierpnia, odbędzie się wielki koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”! To widowisko będzie zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego „Earth Festival” w Uniejowie. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Michał Szpak i wielu innych.
18:00, 03.08.2021
Zgodnie z Rejestrem Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, zadłużenie branży związanej ze sportem, rozrywką i rekreacją bardzo szybko po wybuchu koronakryzysu przekroczyło 110 mln zł.
16:01, 21.06.2021
Firmy działające w branży gastronomicznej nierzadko zmagają się z problemami z utrzymaniem płynności finansowej, dlatego też chętnie sięgają po różnego rodzaju formy zewnętrznego finansowania. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim kredyty bankowe, jednak na znaczeniu zyskuje faktoring. Czy warto po niego sięgnąć? Czy usługi faktoringowe sprawdzają się w branży HoReCa?
14:47, 07.06.2021
Praca sezonowa w Niemczech to doskonały pomysł dla każdej osoby, która chce podreperować swój domowy budżet. Atrakcyjne są nie tylko stawki godzinowe, ale również warunki zatrudnienia czy dodatkowe benefity. Sprawdź, czy opłaca się wyjechać do pracy do Niemiec oraz dowiedz się, ile możesz zarobić jako pracownik sezonowy.
REKLAMA
REKLAMA