Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:47, 08.08.2022
Rezydencja podatkowa to wskazanie miejsca, w którym spełniany jest obowiązek podatkowy. Co robić w momencie, gdy prowadzi się firmę poza granicami Polski? Czy da się uniknąć podwójnego opodatkowania?
15:30, 22.06.2022
Co mogą oznaczać groźby pozwów ze strony banków, który wariant jest najkorzystniejszy finansowo dla kredytobiorcy, jaki procent klientów wygrywa sprawy o odszkodowania od banków? Kredyty frankowe wróciły na tytuły większości mediów w Polsce. Poprosiliśmy mecenas Patrycję Butny z Kancelarii Butny w Gdyni, ekspertkę od spraw frankowych, o rozwianie wątpliwości wokół najważniejszych kwestii.
10:18, 31.03.2022
Unikalne i innowacyjne technologie są obecnie w cenie. Za jedno z najbardziej polecanych narzędzi dla wielu gałęzi przemysłu można uznać oprogramowanie CAM. Dzięki niemu zwiększysz konkurencyjność swojej firmy oraz dopasujesz nowoczesne rozwiązania do potrzeb przedsiębiorstwa. Szukasz sprawdzonego dostawcy oprogramowania NX CAD/CAM? Zapoznaj się z ofertą największego partnera handlowego SIEMENS Digital Industries Software w Polsce!
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
10:21, 24.03.2022
Od jakiegoś czasu można zauważyć zmiany w aranżacji wnętrz kawiarni i sklepów z kawą. Jakie są aktualne trendy kawiarniane? Jak wygląda współczesna wymarzona kawiarnia?
10:30, 07.02.2022
W dzisiejszych czasach coraz większe grono osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Dzieje się tak, ponieważ wiążą się z tym wymierne korzyści. Praca na własny rachunek potrafi przynieść wiele satysfakcji. Przede wszystkim, jeżeli chodzi o generowanie większych zysków, niż w pracy na czyjś rachunek. Aczkolwiek jak powszechnie wiadomo, zakładanie własnej działalności wymaga od nas również posiadania pewnych środków finansowych, które umożliwią nam start firmy. W chwili obecnej dostępne są dotacje na firmę, z których można skorzystać, aby wejść na rynek znacząco niższym kosztem.
08:00, 31.01.2022
Już w przyszłym roku Rumia zyska kilkadziesiąt nowych mieszkań – wszystko to za sprawą trójmiejskiego dewelopera, firmy Pomorskie Domy, który rozpoczyna właśnie budowę nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Dąbrowskiego. W 4-piętrowym budynku Valor powstną 42 wygodne mieszkania oraz 8 lokali usługowych.
10:08, 13.12.2021
Prowadzisz firmę w Gdyni lub okolicach i nie oferujesz jeszcze klientom możliwości płacenia bezgotówkowo? To najlepszy moment, aby to zmienić! W artykule wyjaśnimy, dlaczego warto sięgnąć po terminal płatniczy. Podpowiemy także, jak go otrzymać i użytkować bez żadnych kosztów. Nawet przez rok.
1
15:00, 30.11.2021
W poniedziałek 29 listopada br. odbyło się specjalne posiedzenie Rady Nadzorczej OPEC, podczas którego został powołany nowy Prezes Spółki. Stery władzy w gdyńskim ciepłownictwie przejął Wojciech Folejewski, który wcześniej przez ponad 4 lata pracował w gdyńskim Zarządzie Dróg i Zieleni, najpierw jako zastępca dyrektora, a od 2019 roku pełnił funkcję Dyrektora ZDiZ.
00:01, 26.11.2021
Miód to naturalny lek pomocny w leczeniu wielu schorzeń, a pięknie zapakowany może być znakomitym pomysłem na świąteczny prezent. Podaruj zdrowie na święta swoim najbliższym.
11:01, 16.11.2021
Platforma Saxo Bank Inwestowanie w kryptowaluty nie musi być trudne! Co ważniejsze, działania tego typu nie wymagają wcale posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu ekonomii czy doświadczenia na giełdzie. Obecnie inwestycji może dokonać każdy, gdyż powstał system znacząco umożliwiający tego typu działania. Firma Saxo Bank opracowała niezawodną platformę, która z pewnością pomoże początkującemu inwestorowi podjąć najlepszą decyzję.
00:01, 22.10.2021
Miód to nie tylko naturalna substancja słodząca. To bogate źródło cennych składników odżywczych i prozdrowotnych. Ma właściwości antybakteryjne, a do tego miód świetnie sprawdza się jako kosmetyk. Dlaczego warto wprowadzić miód do codziennego menu? Sprawdź!
08:48, 14.09.2021
Kompletny System Ociepleń Termo Organika – to optymalne rozwiązanie! Wchodzące w jego skład materiały izolacyjne produkowane są z najwyższej jakości surowców, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.
00:00, 18.08.2021
Już w niedzielę, 22 sierpnia, odbędzie się wielki koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”! To widowisko będzie zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego „Earth Festival” w Uniejowie. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Michał Szpak i wielu innych.
18:00, 03.08.2021
Zgodnie z Rejestrem Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, zadłużenie branży związanej ze sportem, rozrywką i rekreacją bardzo szybko po wybuchu koronakryzysu przekroczyło 110 mln zł.
REKLAMA