Zamknij

19:43, 26.06.2020
W spotkaniu z Górnikiem Łęczną Żółto-Czarni byli o włos od wywalczenia punktu. Katem Gryfa Wejherowo okazał się Aron Stasiak, który w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. Czy podobna dramaturgia będzie towarzyszyć pojedynkowi ze Skrą Częstochowa?
3
17:02, 21.06.2020
Żółto-Czarni byli o włos od zdobycia punktu w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Aron Stasiak. Mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się zwycięstwem Dumy Lubelszczyzny 2:1.
1
13:55, 20.06.2020
Terminarz czerwcowych spotkań nie oszczędza podopiecznych Łukasza Kowalskiego. Po przerwie spowodowanej epidemią Żółto-Czarni rozgrywają spotkania z drużynami z czuba tabeli. Po Bytovii Bytów, Błękitnych Stargard i Olimpii Elbląg przyszedł czas na kolejną z nich. W najbliższą niedzielę na Wzgórzu Wolności Żółto-Czarni podejmą Górnika Łęczna.
17:56, 17.06.2020
Gryf Wejherowo przegrywa w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Elbląg 1:3. Honorową bramkę dla Żółto-Czarnych zdobył 22-letni napastnik – Kewin Przygoda. Dla podopiecznych Łukasza Kowalskiego jest to 18 porażka w sezonie 2019/20.
11:44, 17.06.2020
Nieco ponad rok temu punkt wywalczony przez Żółto-Czarnych w starciu z Olimpią Elbląg zagwarantował drużynie ze Wzgórza Wolności utrzymanie na drugoligowym poziomie rozgrywek. Dziś sytuacja Gryfa Wejherowo jest znacznie trudniejsza. Podopieczni Łukasza Kowalskiego zajmują ostatnie miejsce w tabeli i tylko cud pozwoli im na zachowanie statusu drugoligowca. W znacznie lepszej sytuacji jest najbliższy rywal Gryfa – Olimpia Elbląg.
2
19:16, 13.06.2020
Gryf Wejherowo przegrywa na własnym stadionie z Błękitnymi Stargard 1:3. Honorowe trafienie dla Żółto-Czarnych zanotował 17-letni Nikodem Sroka.
14:32, 12.06.2020
Remis w Derbach Kaszub może napawać optymizmem podopiecznych Łukasza Kowalskiego. Żółto-Czarni wydarli punkt w doliczonym czasie gry wyjazdowego spotkania z Bytovią Bytów. Czy mieszanka rutyny z młodością sprawdzi się podczas kolejnego spotkania? W najbliższą sobotę Gryf Wejherowo podejmie na własnym stadionie Błękitnych Stargard.
07:05, 12.06.2020
Od 1 czerwca został otwarty skatepark w Parku Reda. Obiekt został udostępniony dla mieszkańców tymczasowo na specjalnych warunkach.
2
20:01, 07.06.2020
Żółto-Czarni wywożą z Bytowa bardzo cenny punkt. Pomimo dominacji gospodarzy Gryfowi udało się doprowadzić do remisu w doliczonym czasie gry. Autorem wyrównującego gola był Bartosz Gęsior.
15:05, 06.06.2020
Żółto-Czarni byli o włos od zdobycia punktu w środowym spotkaniu z Pogonią Siedlce. Niewykorzystany rzut karny w ostatnich minutach pojedynku sprawił, że podopieczni Łukasza Kowalskiego zanotowali szesnastą porażkę w tym sezonie. Okazja do rehabilitacji nadejdzie w najbliższą niedzielę. Rywalem Gryfa będzie Bytovia Bytów. Która z drużyn wyjdzie zwycięsko z Derbów Kaszub?
2
19:16, 03.06.2020
Powrót do na drugoligowe boiska nie okazał się szczęśliwy dla podopiecznych Łukasza Kowalskiego. Żółto-Czarni przegrali na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 2:3. Katem drużyny ze Wzgórza Wolności okazał się Maciej Firlej, który dwukrotnie znalazł drogę do bramki Wiesława Ferry.
1
08:26, 05.04.2020
Po prawie trzech latach pracy na rzecz Stadionu Energa Gdańsk, prezes zarządu Arena Gdańsk Operator Tomasz Niski ustępuje ze stanowiska.
19:00, 19.03.2020
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie zwyciężył w finale Powiatowej Licealiady w koszykówce chłopców i dostał się do półfinału wojewódzkiego.
18:52, 19.03.2020
Na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców.
15:54, 14.03.2020
Festiwal Biegowy ULTRA WAY to kontynuacja ubiegłorocznych biegów w ramach „Piekła Północy”. Tegoroczna edycja, już pod nową nazwą, zaplanowana jest na koniec maja.