Zamknij
REKLAMA

Wyjdź z domu, rusz się i zadbaj o zdrowie!

14:00, 12.07.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Lubisz spędzać czas aktywnie? Jeśli tak, to w wejherowskim parku miejskim nie powinieneś narzekać na brak zajęć. 

Poniżej przedstawiamy letnią ofertę Wejherowa przygotowaną z myślą o miłośnikach aktywności fizycznej w plenerze.

Zajęcia grupowe

Od połowy czerwca w każdą środę o godz. 18 przy altanie w wejherowskim parku prowadzone są zajęcia darmowej zumby. Od 25 czerwca trwa cykl darmowych zajęć „Joga w parku”, które w każdą niedzielę od godz. 9.30 do 10.30 prowadzi na trawie Magda Ziemińska.

Do tego dochodzi cykl zajęć z cyklu „Aktywne soboty” organizowane w każdą sobotę lipca i sierpnia o godz. 10 w Parku Miejskim.

Profesjonalni trenerzy poprowadzą następujące zajęcia sportowe:

15 lipca – salsation,

22 lipca – płaski brzuch

29 lipca – stretching

5 sierpnia – maraton

12 sierpnia – interwał

19 sierpnia – brzuch, uda, pośladki

28 sierpnia – rozmiar mniej.

 

Można ćwiczyć indywidualnie

Dla osób, które nie mają czasu uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych lub wolą ćwiczyć indywidualnie, polecamy kontakt z organizatorami projektu „Ruszaj się z Lionfitness”, którzy realizując program edukacji żywieniowej, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz przygotowują plany treningowe odpowiednie dla każdego poziomu zaawansowania uczestników.

Dietetycy i trenerzy Lionfitness Sp. z o.o. oferują przekazanie darmowych dostępów do serwisu www.lionfitness.pl dla osób chcących wprowadzić prozdrowotne zmiany w swoim życiu, które obejmują opracowanie programu żywieniowego oraz treningowego na okres 4, 12 lub 24 tygodni oraz dostęp do treningu on-line z trenerem na żywo. Jak zapewniają, z ich wsparcia skorzystało już ponad 100 tys. osób.

Aby skorzystać ze wsparcia ekspertów należy wysłać maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl, w którym wyrazicie chęć podjęcia wyzwania.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018