Zamknij
REKLAMA

Jest pierwszy kandydat na prezydenta Wejherowa

15:02, 05.12.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Choć wybory samorządowe za blisko rok, jest już pierwszy kandydat na stanowisko prezydenta Wejherowa. Fotel włodarza miasta chce zająć Arkadiusz Szczygieł z ramienia ruchu Dla Wejherowian.

Zamiar ubiegania się o urząd prezydenta stolicy powiatu wejherowskiego radny Wejherowa ogłosił podczas wtorkowej konferencji, która zorganizowana została w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko Pomorskiej.

- Chcę kandydować, ponieważ nie wyrażam zgody na obecnie prowadzoną politykę - mówi Arkadiusz Szczygieł, radny Wejherowa. - Nie zgadzam się na arogancję prezydenta, którego podstawowa zasada brzmi: „Albo ze mną, albo przeciwko mnie”. Zarządzanie przez strach to domena kierownictwa Wolę Wejherowo. Współpraca prezydenta występuje tylko z poplecznikami.

Kandydat na prezydenta Wejherowa chce stawiać na gospodarność, dialog z mieszkańcami i zaspokajanie ich potrzeb. Twierdzi, że wiele z przedsięwzięć nie jest realizowanych z myślą o realnych potrzebach wejherowian, ale wyłącznie na pokaz.

- Zapewniam wszystkich mieszkańców, że posiadam bardzo wysokie kompetencje zawodowe i zarządcze potwierdzone realnymi wynikami – przekonuje Arkadiusz Szczygieł. - Od blisko dwunastu lat sprawuje funkcje kierownicze i wdrażałem z sukcesem projekty unijne o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Dodatkowo uczestniczyłem w pozyskaniu środków zewnętrznych dla różnych podmiotów na kwotę ponad stu milionów złotych.

Kto będzie kontrkandydatem Arkadiusza Szczygła? Na razie nie wiadomo. Sama data wyborów samorządowych, które mają zostać przeprowadzone w drugiej połowie 2018 roku, nie została jeszcze ustalona.

 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (6)

KolegoKolego

5 2

Dobra zamiana w sejmie i szykuje nam się „dobra zmiana” w Wejherowie. Ten kandytat ma za dobą fantastyczne „zaplecze polityczne” . PROSZĘ o podpowiedz, kto go popiera i z kim będzie na listach? 21:06, 05.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Polak lepszego sortuPolak lepszego sortu

2 2

a co tobie kodziarzu przeszkadza, że nie możesz robić jakichś machlojek?, że ludziom się polepszyło? Czas złodziei się skończył i tylko kwik wam się jeno ostał. 06:55, 06.12.2017


WejWej

1 0

Szczygieł, Hildebrand, Drewa, Szlas to będzie ciekawie w Weju 22:07, 05.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NataliaNatalia

3 6

Facet z kompleksami i bez szans. Wszystko krytykuje, nic nie proponuje. Żenada... 15:20, 06.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Janush ITJanush IT

2 0

Jakieś przykłady kompleksów? Czy to tylko argument wyssany z palca bądź z mlekiem matki? Jakby nie patrzeć obecnie trwa zbyt wiele dużych inwestycji, które paraliżują miasto. Jestem ciekaw propozycji tego Pana, Z pewnością nie dzieli się jeszcze swoim programem bo to chyba nie czas na tego typu deklaracje. Z resztą ekipa rządząca jeszcze by podłapała kilka z postulatów. 12:41, 07.12.2017


ElkaElka

0 4

Śmieszna kandydatura
22:49, 08.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone