Zamknij
REKLAMA

Bezpieczeństwo – wspólna sprawa

09:41, 19.10.2017 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

Jak nowe technologie wpływają na poprawę bezpieczeństwa? Dlaczego warto stawiać na stałą obsługę prawną? Jaką rolę we współczesnym świecie odgrywają agencje ochrony? Odpowiedzi na te i inne pytania poznawali uczestnicy konferencji, która zorganizowana została w Hotelu & Spa River Style.

Do poszerzenia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa przedsiębiorców i samorządowców zachęcał wejherowski oddział Pracodawców Pomorza oraz AGIS Security i AGIS Nieruchomości. Konferencja, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób, zorganizowana została pod hasłem: „Bezpieczeństwo naszą wspólną sprawą”.

- Mówiąc w największym skrócie, to spotkanie zorganizowane zostało po to, aby edukować, żeby eksperci mogli przekazać przedsiębiorcom wiedzę, która przyczyni się do zabezpieczenia ich działalności - wyjaśnia Tomasz Limon, dyr. zarządzający Pracodawców Pomorza. - Dlatego w pigułce chcieliśmy poruszyć wszystkie aspekty związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Uczestniczący w konferencji właściciele firm zaznaczali, że tego typu spotkania są bardzo ważne, bo nie tylko poruszają istotne kwestie, ale i integrują przedsiębiorców.

- W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest drugą, chyba po zdrowiu, dziedziną życia, w której ludzie nie czują się pewnie, tzn. zagrożeń jest coraz więcej, ale i dużo jest systemów ochrony, więc trudno wybrać najbardziej odpowiednie – mówi Jacek Pomieczyński, prezes Regionalnej Izby Przedsiębiorców „Norda”. - Dlatego uważam, że tego typu konferencje pokazują trendy w tej dziedzinie i wytyczają kierunki, którymi będziemy podążali w przyszłości. W tym przypadku doskonały przykład stanowi firma AGIS, która wskazuje nam szereg różnych rozwiązań, które już przyczyniają się do zwiększania naszego bezpieczeństwa i ochotny naszego mienia.

Warto zaznaczyć, że Pracodawcy Pomorza z myślą o przedsiębiorcach cyklicznie organizują różnego rodzaju konferencje czy sympozja. W planach mają m.in. zorganizowanie spotkania na temat bezpieczeństwa w zakresie organizowania praktyk zawodowych dla uczniów.

 

Agnieszka Kamińska,

prezes Agis Management Group

Konferencja zorganizowana została przez zespół firm, które działają w wejherowskim oddziale Pracodawców Pomorza. Przygotowana została z myślą o lokalnych przedsiębiorcach i instytucjach samorządowych w celu przedstawienia nowych możliwości technicznych, zabezpieczających przede wszystkim nieruchomości zarówno instytucji publicznych, jak i mieszkań prywatnych oraz siedzib firm.

 

Krzysztof Krzemiński,

burmistrz Redy

Inicjatywa Pracodawców Pomorza oraz firmy AGIS w zakresie zorganizowania konferencji jest niezwykle cenna, jako że podczas spotkania poruszana była kwestia stabilności i poczucia bezpieczeństwa. To tematy, które są bardzo istotne w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo w trakcie konferencji potraktowane było w sposób wielowątkowy, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia uczestników spotkania.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Dr JankaDr Janka

1 0

Czy to są cykliczne konferencje? 00:57, 20.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlambreAlambre

0 0

Jestem zainteresowana udziałem w takim szkoleniu. Czy jest zaplanowane takie wydarzenie w nowym roku? 22:27, 06.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%