Zamknij
REKLAMA

Uwaga! Wzmożone kontrole policji na drogach

09:37, 16.04.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek rano na drogach w regionie ruszyły wzmożone kontrole drogowe. Funkcjonariusze policji prowadzą działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości - TISPOL”.

Głównym celem akcji jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości i uświadomienie kierującym zagrożenia, jakie niesie za sobą nadmierna prędkość.

Funkcjonariusze przypominają, że zgodnie z przepisami należy jeździć cały czas, a nie tylko do momentu minięcia radiowozu policyjnego. Podczas poniedziałkowej akcji funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, podobnie jak policjanci drogówki z całego województwa pomorskiego, sprawdzać będą, z jaką prędkością poruszają się kierowcy na dłuższych odcinkach drogi.

Na kilkukilometrowych odcinkach jezdni będzie można natknąć się na kilka patroli, które mierzyć będą prędkość pojazdów. Sprawdzana będzie też trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów i wymagane dokumenty.
 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (1)

PawelPawel

1 0

Zapraszam do Luzina. Ostatnio kolejne auto przez chodnik w płot uderzyło przestawiając wielką betonową donice. Do tragedii bardzo blisko i jeśli policji nadal nie będzie widać to będzie jeszcze o Luzinie głośno w mediach. 10:10, 16.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone