Zamknij
REKLAMA

Rozdajemy wejściówki do funparku. Jak je zdobyć?

10:32, 15.07.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Na plaży, w parku, a może w górach? Pokaż nam, gdzie Twoje dziecko wypoczywa podczas wakacji i zagarnij wejściówkę do funparku Crocolandia w Wejherowie.

Czekamy na zdjęcia ze spacerów, wyjazdów, zabaw w domu, czy też spotkań z najbliższymi. Fotografie wraz z imieniem i nazwiskiem oraz informacją o miejscu wypoczynku należy przesyłać bezpośrednio na adres: [email protected] lub wklejać na naszym fanpage'u pod postem o konkursie.

Spośród wszystkich uczestników zabawy wybierzemy pięć osób, z których każda otrzyma całodobową wejściówkę (ważną przez miesiąc od dnia rozstrzygnięcia konkursu) do funparku Crocolandia, mieszczącego się przy ul. Gdańskiej 51 w Wejherowie.

Na zgłoszenia czekamy do najbliższego wtorku, tj. 17 lipca. Zwycięzcy o wygranej powiadomieni zostaną drogą elektroniczną. Zaznaczamy, że nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na łamach papierowego oraz elektronicznego wydania Gwe24.pl. Dodatkowo osoba nadsyłająca oświadcza, że jest autorem fotografii i dysponuje do niej prawami autorskimi.

 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone