Zamknij
REKLAMA

Oświetl swój dom na święta i wygraj nagrodę!

14:33, 16.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Wystartowała kolejna edycja konkursu na najbardziej atrakcyjną dekorację świąteczną balkonu, okna lub ogrodu na terenie Wejherowa. Chcesz zgarnąć nagrodę? Zgłoś przygotowaną przez siebie dekorację!

Oprawy świąteczne zgłaszać można w dwóch kategoriach: dekoracje świąteczne okien i balkonów w domach jedno- i wielorodzinnych oraz dekoracje świąteczne ogrodów przy domach jedno- i wielorodzinnych.

Zgłoszenia pisemne do najbliższego piątku, tj. 21 grudnia, przyjmuje Urząd Miejski w Wejherowie, Więcej informacji na temat konkursu na najbardziej atrakcyjną dekorację świąteczną można uzyskać pod nr tel. 58 677-71-06.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i adres właściciela dekoracji, a także numer telefonu, kategorię dekoracji przedstawionej do konkursu oraz dokładny adres obiektu, na którym umieszczono dekorację oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Warto zaznaczyć, że istnieje również możliwość zgłaszania dekoracji do konkursu przez osoby trzecie, tj. sąsiadów, znajomych oraz organizatorów itp., ale po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela dekoracji.

W terminie do 1 lutego komisja konkursowa wyłoni spośród zgłoszonych ofert konkursowych, po trzy miejsca w każdej kategorii, za których zdobycie zostaną przyznane nagrody pieniężne.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone