Zamknij
REKLAMA

Paweł Adamowicz nie żyje. Miał 53 lata

14:47, 14.01.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

- Przegraliśmy walkę o życie Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska – oficjalnie poinformowali przedstawiciele Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł po kilkunastogodzinnym pobycie w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. W nocy przeszedł skomplikowaną, 5-godzinną operację.

Mimo wielogodzinnych starań całego personelu medycznego i sprowadzenia wybitnych specjalistów lekarzom nie udało się uratować życia Pawła Adamowicza.

Wcześniej, chwilę po godz. 12.00, na specjalnie zwołanej konferencji poinformowano, że Paweł Adamowicz nie oddycha samodzielnie, a funkcje życiowe podtrzymywane są jedynie przez aparaturę.

(R.K)
REKLAMA

Komentarze (2)

Gość z emigracjiGość z emigracji

10 3

Okoliczności w jakich zginął p Adamowicz pozwalają przypuszczać, że napastnik był zwolennikiem Pislamu. To co wykrzykiwał na scenie po morderstwie pozwala tak przypuszczać.Pani Pawłowicz jako pierwsza wydała wyrok na Jurka Owsiaka. Panie Kaczyński, Morawiecki, Duda, Sasin, Gowin, Ziobro, Jaki, Adruszkiewicz, i wielu innych mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni. To Wy zaczeliscie dzielić Polaków na lepszych i gorszych, to wy wbiliscie parszywy klin pomiędzy społeczeństwo to wy pospołu z czarną mafia i bandyta Rydzykiem przez trzy lata z pięknego kraju zrobiliście bagno i macie celność oskarżać ludzi, którzy zrobili więcej dobrego na świecie niż wy jesteście w stanie ogarnąć soim maleńkim rozumkiem. Napusciliscie brata na brata, zwaśniliście cały kraj. Spotka was za to zasłużona kara. Odpowie ie za wszystko. BANDYCI.!!!!!
Panie Prezydencie Adamowicz SPOCZYWAJ W POKOJU(*) 15:19, 14.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Gość z emigracjiGość z emigracji

2 3

Dodam tylko, że nie wpuscili się do kraju islamistow, powszechnie uważanych za terrorystów ale wychodowaliscie własnych terrorystów którzy są tak samo brzydliwi jak wy bo podnoszą rękę na swoich braci. 15:26, 14.01.2019


REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone