Zamknij
REKLAMA

Sprzęt o wartości 10 tys. zł trafi do Wejherowa

15:00, 25.01.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Sprzęt AGD o wartości 10.000 zł trafi do Wejherowa, które w X edycji plebiscytu „Świeć się z Energą” zwyciężyło na Pomorzu i ostatecznie zajęło czwarte miejsce w ogólnopolskim finale. Nowoczesne urządzenia zostaną przekazane do miasta dzięki zaangażowaniu mieszkańców i sympatyków. W finale Wejherowo rywalizowało o głosy z 15 innymi miastami m.in. Krakowem i Wrocławiem. Największą liczbę głosów zgromadził Sędziszów Małopolski i tym samym wygrał plebiscyt i zdobył tytuł „Świetlnej stolicy Polski”.

W „Świeć się z Energą” wygrał każdy z 16 finalistów. Zwycięzca zdobył tytułu „Świetlnej stolicy Polski” i najbardziej wartościowe nagrody. Pomoc od Grupy Energa trafi jednak także do pozostałych 15 miast biorących udział w finale. Każde z nich wywalczyło zestawy sprzętu AGD o wartości 10.000 zł. Doroczny plebiscyt to dobroczynna akcja Grupy Energa, która od 10 już lat docenia miejscowości, które dbają o swoją oprawę w okresie świątecznym. Cenne nagrody dla potrzebujących mieszkańców są bowiem bardzo realną pomocą zwłaszcza dla niedużych społeczności.

Formuła plebiscytu sprawia, że o tym kto wygra decyduje systematyczne głosowanie. Łączna wartość charytatywnego wsparcia udzielonego przez Energę po X edycji przekroczy 850 tys. złotych. Energooszczędny sprzęt trafia co roku do placówek pomocowych opiekujących się dziećmi, seniorami oraz do rodzin indywidualnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. Podobnie będzie ze sprzętem AGD przygotowanym jako nagroda w tej edycji akcji. Już w lutym kolejne pralki, lodówki zmywarki i inne energooszczędne urządzenia AGD trafią do potrzebujących z 16 miast.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Wer Wer

1 0

Nie duże społeczności. Brawo 00:11, 28.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone