Zamknij
REKLAMA

Wybrano sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia

19:54, 22.02.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

Gala Sportu, połączona z rozstrzygnięciem plebiscytu „Na Najlepszego Sportowca i Trenera Rumi Roku 2018” była okazją do nagrodzenia osób działających na rzecz rumskiego środowiska sportowego.

Uroczystość miała miejsce w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Gala Sportu odbywała się po raz dziesiąty. Natomiast plebiscyt został zorganizowany po raz 25-ty przez rumski MOSiR razem z Urzędem Miasta Rumi.

Kandydatów do tytułu Najlepszego Sportowca i Trenera nominowała i wybierała w 16-tu kategoriach specjalna kapituła, powołana przez burmistrza miasta Michała Pasiecznego.

Podczas imprezy ogłoszono wyniki konkursu, a laureatom wręczono nagrody i wyróżnienia. Tym razem, z okazji jubileuszu przewidziano dodatkowe kategorie: Trener 25-lecia, Sportowiec 25-lecia, a także Sponsor 25-lecia.

Galę uświetniła część artystyczna, podczas której wystąpiły zespoły Riverboat Ramblers Swing Orchestra oraz SPIN.

Film z Gali:

https://www.youtube.com/watch?v=MyXNHDYVl-E

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych:

Najlepszy Trener 25-lecia:

Piotr Taube i Tadeusz Pepliński

Najlepszy Sportowiec 25-lecia:

Paweł Poljański

Sponsor 25-lecia:

FAKO S.A.

Najlepszy Trener Rumi roku 2018:

Tadeusz Gaweł

Najlepszy Sportowiec Rumi roku 2018:

Roksana Słupek

Wyróżnienie specjalne „Sportowa Osobowość Roku 2018”:

Paweł Muchewicz

Najlepiej zapowiadający się sportowiec młodego pokolenia roku 2018:

Kamil Niewiadomski

Kamila Bryła

Olga Robaszkiewicz

Daria Domżalska

Bartek Żywicki

Kamila Stawicka

Aleks Tomaszewski

Karolina Szalast

Wyróżnienia specjalne w kategorii „Sportowo-artystyczna promocja miasta na Arenie Międzynarodowej 2018”:

UKS „MASTA DANCE”

TKS Creative Dance Rumia

Stowarzyszenia Tańca SPIN Rumia

Wyróżnienia specjalne w kategorii „Sportowe wydarzenie roku 2018”:

FUNDACJA FOR DREAM oraz Mazurenko Armwrestling Promotion za zorganizowanie Pucharu Świata Zawodowców w Armwrestlingu i IV Pucharu Świata w Armwrestlingu Osób Niepełnosprawnych

TKS Creative Dance Rumia za zorganizowanie Mistrzostw Polski Północnej

APS Rumia za zorganizowanie Finału Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej

Wyróżnienia specjalne w kategorii „Drużyna Roku 2018”:

Kadetki APS Rumia

Kamix ATS MT Rumia

Rugby Club Arka Rumia

Wyróżnienia specjalne

Najlepsza Szkoła Rumi we Współzawodnictwie Dzieci Województwa Pomorskiego w Roku Szkolnym 2017/2018:

Szkoła Podstawowa nr 9

Najlepsza Szkoła Rumi We Współzawodnictwie Młodzieży Województwa Pomorskiego w Roku Szkolnym 2017/2018:

Szkoła Podstawowa nr 1

Najlepsza Szkoła Rumi We Współzawodnictwie Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Pomorskiego w Roku Szkolnym 2017/2018:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1

Wyróżnienia specjalne „Za Całokształt Działalności na Rzecz Środowiska Sportowego”:

Jarosław Mamrot

Jacek Stawiasz

Stowarzyszenie Lokalne SALOS Rumia

Wyróżnienia specjalne:

Jan Nowicki za wkład w rozwój sportu w Rumi

Bob-Rollo Sp. z o.o. za 25-letnie wspieranie działalności MOSiR Rumia

Osiedlowy Klub Sportowy Janowo Rumia za 20-letnią działalność na rzecz środowiska sportowego

OT Logistics S.A. za wieloletnie wspieranie ATS MT Rumia

 

(R.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone