Zamknij
REKLAMA

Dobra zabawa i świetna muzyka na rodzinnym festynie

20:16, 09.06.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

Św. Jan Bosko był patronem festynu, przygotowanego przez SL Salos Rumia. W programie znalazło się wiele atrakcji, a liczni mieszkańcy chętnie wzięli udział w imprezie.

Festyn odbywał się na boisku „Orlik 2012”. Oficjalne otwarcie imprezy poprzedził Dzień Otwarty Sekcji Piłki Nożnej SL Salos Rumia, przeznaczony dla dzieci z roczników 2009-2014.

Uczestników powitał uczestników i zaproszonych gości przez proboszcza parafii Podwyższenia Św. Krzyża. Na początek wszyscy mogli się zapoznać z historią życia patrona Rumi, czyli św. Jana Bosko. Kolejnym punktem programu był występ dzieci „Bogu Chwała”, po którym zaczęły się rekreacyjne gry i zabawy integracyjne dla uczestników w różnym wieku.

Dwukrotnie na scenie pojawiły się „SPINKI”, a na chętnych czekał rodzinny konkurs rysunkowy „65-lecie miasta Rumi” i karaoke dla publiczności.

Rozegrano turniej „Salos Cup Św. Jana Bosko” oraz mecz, w którym reprezentacja SL Salos Rumia zmierzyła się z samorządowcami z rumskiego Urzędu Miasta i drużyną Oldstars Rumia. Ponadto imprezę uświetnił występ wokalistów z warsztatów prowadzonych w Oratorium św. Michała Archanioła, popisy cyrkowców, pokaz strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Rumi oraz loty gołębi. Na zakończenie zagrał zespół Efekt.

Dodatkowymi atrakcjami w trakcie festynu było: malowanie twarzy, baloniki dla każdego uczestnika, kiełbaski z grilla, ciasto domowe, chleb ze smalcem oraz przejażdżki konne.

 

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone