Zamknij
REKLAMA

Sprawdzają jakość wody. Uwaga, to oszustwo!

11:39, 18.10.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

W regionie pojawili się fałszywi pracownicy wodociągów. Przed oszustami, którzy pod pretekstem kontroli jakości wody próbują wejść do mieszkań, ostrzegają pracownicy PEWiK.

Kurczy się lista profesji, z których oszuści jeszcze nie skorzystali. Po kradzieżach "na wnuczka", "listonosza", "kuriera" czy "policjanta" tym razem złodzieje postanowili udawać pracowników wodociągów.

- Do mieszkanki jednego z osiedli przyszedł mężczyzna podający się za pracownika PEWIK Gdynia. Wylegitymował się fałszywym identyfikatorem i oświadczył, że sprawdza jakość wody – informują przedstawiciele gdyńskich wodociągów.

W związku ze zdarzeniem pracownicy PEWiK Gdynia ostrzegają i przypominają, że nie prowadzą żadnych badań wody w mieszkaniach. - Zawsze można zadzwonić pod numer alarmowy 994 i zapytać, czy tego dnia wizyta pracownika była zaplanowana – dodają.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA