Zamknij
REKLAMA

Mateusz Mijal zagra dla poszkodowanych

12:24, 25.10.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą niedzielę na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Choczewie odbędzie się koncert charytatywny. Dla rodzin, które straciły dorobek życia w wyniku wrześniowego wybuchu butli z gazem, zagra między innymi Mateusz Mijal.

Przypomnijmy. 9 września na terenie Choczewa doszło do katastrofy budowlanej. W wyniku wybuchu butli z gazem zawaliła się większa część domu wielorodzinnego, znajdującego się przy ulicy Kowalewskiego. Dorobek życia i dach nad głową straciły wówczas cztery rodziny.

Poszkodowanym postanowili pomóc mieszkańcy, którzy wyszli z inicjatywą zorganizowania koncertu charytatywnego pn. „Wybudujemy wieżę otwartych serc”, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na odbudowę zniszczonego domu.

Do udziału w wydarzeniu, które rozpocznie się o godz. 12:30, organizatorzy zachęcają ludzi dobrej woli. Jak zapewniają, program przedsięwzięcia jest bardzo bogaty. Gościem specjalnym koncertu będzie Mateusz Mijal. Nadto w ramach wydarzenia odbędą się pokazy sprzętu militarnego i motocykli. Chętni będą mogli też spróbować lokalnych potraw i słodkich wypieków. Dodatkowo odbywały się będą liczne licytacje i zorganizowana zostanie loteria fantowa. Pod względem artystycznym imprezę uświetnią liczne występy.

Osoby, które chciałyby bezpośrednio wesprzeć rodziny poszkodowane w katastrofie budowlanej, mogą dokonać przelewu na numer rachunku bankowego, który dostępny jest na facebook'owy profilu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Choczewie.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA