Zamknij
REKLAMA

Sam sprawdź, jak możesz zamieszkać!

12:00, 08.11.2019 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 9 listopada, nadarza się niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak na żywo prezentują się nowe mieszkania - gotowe do odbioru, ale jeszcze niezamieszkałe. Na wszystkich gości czeka kawa i poczęstunek.

Jeśli myślisz o kupnie mieszkania, a może po prostu chcesz zobaczyć, jak wyglądają obecnie budowane mieszkania, jaki jest standard wykończenia, a do tego chcesz w miłej atmosferze wypić kawę – wybierz się na Dzień otwarty Osiedla Złota Reneta w Żukowie.

Dla odwiedzających udostępnione będą mieszkania w premierowym budynku z III etapu Osiedla Złota Reneta.

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w tym dniu i przekonania się na własne oczy, jak piękne osiedle powstaje w Żukowie – zachęca Mirosław Makurat, prezes zarządu dewelopera Makurat Invest.

Kaszubskie kwiaty na ścianach

III etap Osiedla Złota Reneta to nowa jakość na lokalnym rynku mieszkaniowym. Wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura (odmienna od wcześniejszych budynków na osiedlu), przestronne foyer, duże modne płytki na ścianie, efektowne oświetlenie na wejściu i szyby z kaszubskimi grafikami na korytarzach – tak wygląda nowy budynek.

– Jesteśmy lokalną firmą, wywodzącą się z Kaszub. Nasi pracownicy i mieszkańcy w większości wywodzą się stąd. Czujemy się związani z kaszubską tradycją i wartościami, dlatego pomysł, by w wystroju części wspólnych budynku pojawiły się wzory z haftu kaszubskiego. W każdym budynku i na każdym piętrze jest inny kwiat – tłumaczy Mirosław Makurat.

Grafiki mają też w sobie element edukacyjny, bo nazwy wzorów zapisano w języku kaszubskim. Możemy więc dowiedzieć się z nich, jak po kaszubsku jest niezapominajka, tulipan czy bratek.

Coraz mniej mieszkań dostępnych

– Rzadko kiedy mamy okazję prezentować klientom mieszkania już wykończone i gotowe do odbioru, bo wszystkie zwykle sprzedają się na etapie budowy, a potem są od razu przekazywane nowym właścicielom. To dla wielu kupujących problem, bo mają poczucie niepewności przy wyborze – mówi nam Grzegorz Niklas, specjalista ds. marketingu i sprzedaży Makurat Invest. – Tym razem udało nam się znaleźć wolny termin pomiędzy zakończeniem budowy, a odbiorami lokali. To dla zainteresowanych własnym „M” doskonała okazja, bo mogą przekonać się, jak poszczególne typy mieszkań prezentują się na żywo.

W ofercie dewelopera pozostało niespełna 20 mieszkań, których terminy odbioru przewidziano na 2020 rok. Zdecydowana większość lokali już się sprzedała. W przyszłości na Osiedlu Złota Reneta powstanie 5 kolejnych budynków wielorodzinnych – wyższych o jedną kondygnację od dotychczasowych – z halami garażowymi, lokalami usługowymi oraz wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Nie zabraknie też placu zabaw i strefy fitness.

Dzień otwarty: sobota 9 listopada, godz. 10:00 – 14:00, ul. Jabłoniowa, Żukowo.

– Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas i przekonania się na własne oczy, jak piękne osiedle powstaje w Żukowie – zachęca Prezes Makurat. – W planach mamy oprowadzanie po nowym budynku i mieszkaniach, a także mały poczęstunek dla naszych gości. Rozpoczynamy punktualnie o 10:00.

Szczegóły dnia otwartego Osiedla Złota Reneta w Żukowie znaleźć można na stronie internetowej oraz profilu dewelopera na Facebooku: www.makuratinvest.pl; www.facebook.com/makuratinvest.

 

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA