Zamknij
REKLAMA

Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta coraz bliżej

09:25, 15.11.2019 | źródło: UM Rumia
Skomentuj
REKLAMA

Z okazji Mikołajek odbędzie się piąta edycja Rumskiej Szafy Otwartej, którą organizuje Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rumi. Dla odwiedzających wstęp jest wolny.

Wydarzenie odbędzie się 23 listopada (sobota) w hali MOSiR, w godzinach od 11:00 do 15:00. Dla wystawców będzie to okazja do spieniężenia rzeczy, które od pewnego czasu zalegają w szafie, piwnicy czy na strychu, a wciąż są one w dobrym stanie. Mogą to być m.in. ubrania, biżuteria, buty, sprzęt sportowy, zabawki, książki czy cokolwiek innego. Jako że grudzień jest miesiącem prezentów, wszystko to będzie czekać na potencjalnych nabywców.

Ponadto na rodziny z dziećmi czekać będzie wiele ciekawych atrakcji: konkurs, rozrywka sportowa, warsztaty, animacje, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz wiele innych. Głodni i spragnieni będą mogli skosztować słodkości i kawy. Organizatorzy nie zapomnieli również o potrzebujących, dla których będą zbierać pieniądze.

Obecnie wszystkie stanowiska dla wystawców są już zajęte. Organizatorzy zapewniają jednak, że z pewnością nie zabraknie miejsca dla odwiedzających. Więcej szczegółowych informacji o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku.

(źródło: UM Rumia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

PaulaPaula

1 0

Same szmaty i staroście jak ze śmietnika, a wystawcy chcą za to duże pieniądze. Nie mają wstydu. 08:12, 16.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KamaKama

2 0

Fajna sprawa, tylko sprzedający muszą pamiętać o tym, że chcąc się pozbyć niepotrzebnych rzeczy trzeba wystawić niską cenę, bo drogo to można kupić nową rzecz w sklepie. Tak jak to bywa na słynnych pchlich targach w Niemczech, gdzie za sympoliczne 1 euro można kupić fajne rzeczy. 12:21, 17.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA