Zamknij
REKLAMA

Pochwal się świąteczną dekoracją i zgarnij nagrodę!

13:52, 04.12.2019 | źródło: UM Wejherowo
Skomentuj
REKLAMA

Ozdób świątecznie swój ogród, balkon lub okno i zdobądź nagrodę finansową! Prezydent Wejherowa ogłosił konkurs na najbardziej atrakcyjną dekorację świąteczną.

Dekoracje świąteczne można zgłaszać w dwóch kategoriach, tj. dekoracje świąteczne okien i balkonów w domach jedno- i wielorodzinnych oraz dekoracje świąteczne ogrodów przy domach jedno- i wielorodzinnych.

Zgłoszenia pisemne przyjmuje Urząd Miejski w Wejherowie do 20 grudnia. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i adres właściciela dekoracji, numer telefonu, kategorię dekoracji przedstawionej do konkursu, a także dokładny adres obiektu, na którym umieszczono dekorację oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Warto zaznaczyć, że istnieje również możliwość zgłaszania dekoracji do konkursu przez osoby trzecie (sąsiadów, znajomych oraz organizatorów itp.), po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela dekoracji. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 58 677-71-06.

(źródło: UM Wejherowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

majkmajk

0 0

A co z tymi ,którzy obchodzą te święta ,ale dopiero 7go grudnia ? Konkurs ustawiony pod katolików ,a inni chrześcijanie ,to już nie należy im się nic ? 14:10, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LidLid

0 0

A co z tymi którzy nie są katolikami a obchodzą święta? Ile jest takich. Konkurs dotyczy dekoracji świątecznych a nie tego czy ktoś te święta obchodzi czy nie 05:16, 05.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA