Zamknij
REKLAMA

Trwa nabór kandydatur do Miejskiej Gali Sportu

11:16, 22.01.2020 | źródło: UM Wejherowo
REKLAMA
Skomentuj

W Filharmonii Kaszubskiej 18 lutego odbędzie się Wejherowska Gala Sportu, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najlepszych sportowców roku 2019 w poszczególnych kategoriach. Gala jest świętem sportu i okazją do zaprezentowania osiągnięć.

Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest dokonanie zgłoszenia kandydatów wraz z opisem ich osiągnięć, które należy złożyć w terminie do 31 stycznia w WKSSSPiT UM w Wejherowie. Rozstrzygnięcia konkursu dokona powołana przez Prezydenta Miasta Wejherowa kapituła, w skład której wchodzą działacze sportowi, radni wspierani przez Urząd Miejski.

Komisja dokona oceny wyników w następujących kategoriach: Drużyna Roku, Wydarzenie Sportowe Roku, Sportowa Nadzieja, Lider Sportu Szkolnego (osiągnięcia za rok szkolny 2018/2019), Najlepszy Sportowiec Sportu Szkolnego (osiągnięcia za rok szkolny 2018/2019) oraz wyróżnień specjalnych w kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku i Sponsor Klubu. Stowarzyszenia i kluby sportowe mogą zgłosić do wyróżnienia jednego ze swoich sponsorów.

Na terenie Wejherowa działa wiele klubów i wielu sportowców, także w klubach na terenie okolicznych miast oraz gmin. - Zapraszamy wszystkich do zgłaszania kandydatów mieszkających w Wejherowie, a trenujących poza Wejherowem, a także tych niemieszkających w naszym mieście, ale trenujących w jednym z wejherowskich klubów – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

(źródło: UM Wejherowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone