Zamknij
REKLAMA

Wejherowska komunikacja miejska ogranicza kursy

19:13, 17.03.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że od czwartku, 19 marca do odwołania wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu sieci wejherowskiej komunikacji miejskiej.

Na wszystkich liniach wejherowskiej komunikacji miejskiej w dni powszednie obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w soboty i nie kursują linie 4, 13, 14. Jedynie linia 18 w Redzie będzie funkcjonowała bez zmian.

Ponadto w autobusach wejherowskiej komunikacji miejskiej wprowadzone zostaną wyłączone strefy przy kabinie kierowcy. Decyzja taka zapadła po konsultacji z samorządami Gdyni, Sopotu oraz Gdańska, które również zaobserwowały bardzo mały ruch w komunikacji publicznej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

micky_mousemicky_mouse

3 0

Totalnie bez sensu. W mniejszej liczbie autobusów będzie więcej podróżnych, bo kto musi dojechać w miejsce X, a nie ma samochodu, ten i tak pojedzie, tylko w tym przypadku w większym ścisku.
Podobnie jest zresztą ze skróconymi godzinami otwarcia sklepów czy poczty - kto musi coś załatwić ( a pomimo koronawirusa pewne rzeczy same się nie załatwią i nie zrobią ), ten i tak pójdzie do takiego miejsca i w skróconym czasie pracy w tych miejscach nagle pojawi się więcej osób. 09:40, 20.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA