Zamknij
REKLAMA

Pomoc dla szpitali - sprawdź gdzie i w jaki sposób

13:35, 24.03.2020 | N.S
Skomentuj facebook.com
REKLAMA

W całej Polsce prowadzone są zbiórki, aby pomóc szpitalom oraz pracownikom. Zobacz gdzie można przekazać pomocne środki oraz co jest najbardziej potrzebne.

Kolejny raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomaga i wspiera ludzi w potrzebie. Tym razem cała Polska wspiera szpitale i pracowników i dzielnie walczy z koronawirusem. Takiej formy pomocy nie mogło również zabraknąć w Powiecie Wejherowskim. SZTAB Bolszewo opublikował na stronie na facebook'u post informacyjny z grafikiem przyczepek, gdzie można przynieść przydatne szpitalom i pracownikom rzeczy. 
Punkty przyczepek:

Na stronie WOŚP - SZTAB Bolszewo pojawiła się również lista najbardziej potrzebnych rzeczy. Wymieniona zostały m.in. woda i inne napoje, plastikowe i papierowe kubeczki oraz słomki, ochraniacze na buty, rękawiczki jednorazowe, maseczki chirurgiczne, przyłbice, maty dezynfekujące, środki do dezynfekcji rąk, kremy do rąk, okulary ochronne, bezdotykowe termometry, gotowe przekąski. Warto również pamiętać o pracownikach i dostarczyć im kawę bądź herbatę.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KrawiechobbystaKrawiechobbysta

1 0

FB- Grupa „Wejherowo szyje maseczki dla medyków i potrzebujących” - chcesz się włączyć do akcji bez wychodzenia z domu? Każde kolejne uszyte choć 10 szt jest ważne... 10:06, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA