Zamknij
REKLAMA

Spłonął dom. Rodzina straciła cały dobytek.

07:30, 15.05.2020 | N.S
Skomentuj
Zrzutka.pl
REKLAMA

Czwartkowej nocy w ogniu stanął dom, w którym mieszkała pielęgniarka wraz z synem. W wyniku pożaru, rodzina straciła swój cały dobytek, który gromadzili przez lata.

Pożar wybuchł w nocy 14 maja w Rumi przy ul. Sobieskiego 40. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie zgłoszenie otrzymali o godzinie 3:14. Z ogniem walczyło łącznie 5 zastępów strażackich i oczywiste było wezwanie policji. Mieszkańcy zdążyli ewakuować się jeszcze przed przyjazdem strażaków. W domu bliźniaczym, w którym wybuchł pożar, mieszkała kobieta, która samotnie wychowuje swojego syna. Poszkodowana jest pielęgniarką w Szpitalu Miejskim w Gdyni. 

Bliscy starają się pomóc swoim krewnym jak tylko można. Jeden z nich utworzył zbiórkę, która ma na celu pomóc kobiecie i jej dziecku. Pielęgniarka zawsze pomagała innym i bardzo ciężko pracowała na wszystko co znajdowało się w domu oraz na samo utrzymanie budynku. Niestety cały jej majątek spłonął i gdyby nie rodzina to pozostałaby bez dachu nad głową. Kobieta pomaga innym w pracy jak i poza nią, teraz jej należy się ta pomoc. Organizator zbiórki dodaje, że przyda się każda forma pomocy. Mogą być to artykuły chemiczne, szkolne, a przede wszystkim gotówka. Liczy się każda złotówka. 
Link do zbiórki.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

RomanRoman

1 4

Jest 500+, zasiłki (teraz w podwojonej ilości), zapomogi to po co zbiórka? Ludzie sami nie mają! 16:34, 16.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MilutkaMilutka

1 0

Jak ja mam 2 dzieci sama je wychowuje dostaje alimenty pracuje zasilek mi sie nie nalezy to mam rozumiec ze tez powinno mnie stac na wybudowanie moze dwoch domow takim tokiem myslenia😂😂😂😂a wynajmuje mieszkanie bo nie stac mnie nawet ma kredyt zeby mieszkanie sobie kupic tyle w temacie 11:42, 17.05.2020


Ktoś Ktoś

1 0

Roman odbuduj sobie dom z 500+ i z zasiłku. Mam nadzieję że na kibel Ci chociaż starczy bo *%#)!& masz nie z tej ziemii. Masakra 20:21, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA