Zamknij
REKLAMA

Powstanie nowe połączenie drogowe

20:09, 20.05.2020 | N.S
Skomentuj
REKLAMA

Rusza budowa, która ma połączyć dwie ulice, aby ruch drogowy był jeszcze bardziej wygodniejszy i bezpieczniejszy. W związku z rozpoczęciem inwestycji możliwe jest utrudnienie ruchu.

Inwestycja „Budowa połączenia drogowego łączącego ulice Sucharskiego i Strzelecką w Wejherowie” została rozpoczęta. W czasie pracy robotów budowlanych, organizacja ruchu zostanie kilkakrotnie zmieniana. Zmiana ruchu zostanie podzielona na etapy, o których kierowcy zostaną poinformowani poprzez znaki drogowe oraz media społecznościowe. Pomimo utrudnień poruszania się na wyżej wymienionych ulicach, drogi będą dalej przejezdne. Ograniczenie prędkości zostanie zniesione do 30 km/h, aby jazda była bezpieczna i płynna, mimo panujących robotów budowlanych. Kierowcy proszeni są o szczególną ostrożność oraz o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie, aby nikomu nie stała się krzywda.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GPOGPO

2 0

„robotów” budowlanych? 😐 21:19, 20.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CarlosCarlos

2 0

"w czasie pracy robotów budowlanych" - wszytko jest ok jeśli przyjąć, że prace będą wykonywały roboty budowlane ;))) podejrzewam jednak, że nie to autor miał na myśli ;))) 21:03, 23.05.2020


REKLAMA