Zamknij
REKLAMA

Potwierdzone zakażenia koronawirusem w dwóch urzędach

13:06, 14.09.2020 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

W dwóch urzędach – Starostwie Powiatowym w Wejherowie oraz Urzędzie Miejskim w Redzie – potwierdzono zakażenie koronawirusem u pracowników.

- Informujemy, że w Starostwie Powiatowym w Wejherowie, w Wydziale Architektury i Budownictwa, został potwierdzony jeden przypadek zarażenia koronawirusem – informują przedstawiciele starostwa powiatowego. - Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wejherowie prowadzi dochodzenie epidemiologiczne. Pracownicy i osoby mające bezpośredni kontakt z osobą zarażoną zostały wysłane na kwarantannę. Osoba zarażona nie miała bezpośredniego kontaktu z klientami urzędu. Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Starostwo Powiatowe w Wejherowie pracuje nadal zgodnie z przyjętym reżimem sanitarnym, tj. wpuszczani są wyłącznie umówieni interesanci mający zakryte usta i nos.

Drugi przypadek zakażenia wśród urzędników dotyczy Urzędu Miasta w Redzie.

- Informujemy, że w dniu dzisiejszym, 14 września 2020 r., wśród pracowników Urzędu Miasta w Redzie potwierdzono jeden przypadek zakażenia wirusem COVID-19 – brzmi oficjalny komunikat. - Pracownicy, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną, przebywają na kwarantannie. Zgodnie z wytycznymi Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wejherowie, Urząd Miasta w Redzie pracuje nadal w reżimie sanitarnym, więcej informacji na stronie www.reda.pl. Zachęcamy interesantów do ograniczenia wizyt w Urzędzie. Wykaz spraw, które można załatwić on-line, drogą mailową, przez skrzynkę e-PUAP eboi.reda.pl lub za pomocą profilu zaufanego.

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

anholanhol

3 0

koronowirus ma sie coraz lepiej a M.Z.jest cale good luck .😡👎 14:00, 15.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Cezary Cezary

1 0

A w starostwie drogi adminie są już 3 zakażenia potwierdzone. 3 osoby z Architektury. Dzwońcie i pytajcie się. Jest to prawda. 22:38, 20.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%