Zamknij
REKLAMA

Bądźmy dobrzy dla zwierzaków na co dzień!

06:12, 04.10.2020 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Naszymi czworonożnymi przyjaciółmi trzeba oczywiście opiekować się na co dzień. Październik jest znakomitym czasem, aby to przypomnieć i zwrócić uwagę, czy zwierzęta są odpowiednio traktowane i czy nie dzieje się im krzywda. Bo to właśnie październik jest Miesiącem Dobroci dla Zwierząt.

Wspólnie możemy sprawić, aby nasze kochane zwierzaki zawsze miały dni dobroci. Przecież zasługują na najlepsze. To one są zależne od człowieka, to od nas zależy, czy nie będą cierpiały, czy nie będą głodne, czy nie dzieje im się jakaś krzywda.

Październik – Miesiąc Dobroci dla Zwierząt - jest to nie tylko okazją do docenienia naszych pupili (tych najmniejszych i tych dużych). To również dobry czas do zastanowienia się nad tym, jaki mamy stosunek do zwierząt, a także jak możemy pomóc tym najbardziej potrzebującym. Pamiętajmy, że w trakcie tego wyjątkowego miesiąca odbywają się m.in.: Dzień Zwierząt Hodowlanych – 2 października, Światowy Dzień Zwierząt – 4 października oraz Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt obchodzony 25 października (tego samego dnia w naszym kraju obchodzony jest ponadto nieformalny Dzień Kundelka).

Jest to także idealny czas na czynne zaangażowanie się we wspieranie działań na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół!

Weź udział w KONKURSIE! KLIKNIJ TU!

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA