Zamknij
REKLAMA

Finał WOŚP pod koniec stycznia, ale Orkiestra już działa

10:45, 12.01.2021 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Choć Finał 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze względu na obostrzenia koronawirusowe został przełożony na 31 stycznia 2021 roku, to dzięki inicjatywie Sztabu 111 przy Wejherowskim Centrum Kultury można już wspierać datkami cele tegorocznej akcji.

- Zakończyliśmy w naszym sztabie rekrutację wolontariuszy kwestujących z puszkami. Dziękujemy tym, którym się udało zarejestrować. Pozostałych zapraszamy do grania z nami w przyszłym roku. Jeśli jednak macie ciekawe pomysły, pojazdy, które mogłyby nam pomóc 31 stycznia to zapraszamy do kontaktu z naszym sztabem – mówi koordynator akcji Sebastian Niewola podkreślając, że celem tegorocznej akcji będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, czyli zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia oraz zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

- Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia, a także laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy – dodaje koordynator.

Jest szereg opcji wsparcia online, z których można skorzystać kwestując z rodziną i przyjaciółmi w internecie. Jedną z nowości tegorocznej akcji jest eSkarbonka. Poniżej zamieszczamy kilka propozycji wspierania Orkiestry.

- eSkarbonka

Sztab 111 przy Wejherowskim Centrum Kultury utworzył eSkarbonkę, do której można wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć, (uzbierana kwota zostanie doliczona do tego, co zbierze Sztab 111): https://eskarbonka.wosp.org.pl/wyyd4y

- Tradycyjnie do tekturowej puszki

31 stycznia 2021 roku wolontariusze będą kwestować od godz. 9.00 do 17.00 w Wejherowie.

- Sztabowa Puszka Stacjonarna

W 7. miejscach w Wejherowie, Redzie oraz Gościcinie będzie Sztabowa Puszka Stacjonarna.

Oto lista miejsc, gdzie znajdziesz puszkę i będziesz mieć możliwość dołożyć się do zbiórki: Przedszkole Mapeciaki w Wejherowie ( ul. Sucharskiego), Przedszkole Mapeciaki w Wejherowie ( ul. płk. Dąbka), Przedszkole Mapeciaki w Redzie, Firma Wikęd w Luzinie, Twoje Biuro Rachunkowe w Wejherowie ( ul. Sobieskiego), Body Space w Wejherowie ( Osiedle Kaszubskie), Sklep Łasuch w Gościcinie.

- Przedmioty na aukcjach Sztabowych

Przedmiot na licytacje można wysłać/przynieść do Wejherowskiego Centrum Kultury.

- Licytacje

Na profilu Allegro: WOSP_Wejherowo już niebawem pojawią się ciekawe aukcje i będzie można zdobyć jeden z wartościowych przedmiotów.

Kontakt: [email protected], tel. 58 672 27 75, ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo.

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

romanroman

1 5

nie dajemy na rodzinę owsiaka , stop żebractwu dzieci .
21:37, 12.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Nordowy KaszubNordowy Kaszub

1 0

Tak, daj na rodzinę Radyja :P 17:46, 13.01.2021


Nordowy KaszubNordowy Kaszub

1 0

Słabo na stronie licytacji fantów! Tylko dwa drobiazgi. Gdzie lokalni rzemieślnicy, artyści, hobbyści? 15:55, 15.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA