Zamknij
REKLAMA

Trwa montaż syreny alarmowej

15.30, 19.07.2021 M.C
Skomentuj fot. FB Ochotnicza Straż Pożarna w Wejherowie
REKLAMA

Mimo wielu nowoczesnych rozwiązań służących do zaalarmowania druhów Ochotniczych Straży Pożarnych (np. smsy, połączenia alarmowe na telefony, aplikacje), to właśnie tradycyjna syrena jest niezawodnym sposobem by powiadomić ratowników o alarmie.

Chcielibyśmy poinformować mieszkańców naszego miasta o trwających w naszej jednostce pracach mających na celu montaż syreny alarmowej. - czytamy na Facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Prace instalacyjne mają zakończyć się najpóźniej z końcem lipca. O gotowości systemu straż również poinformuje na swoim Facebooku.

Projekt został sfinansowany przez Władze Miasta Wejherowa. Dziś po godzinie 14:00 można było usłyszeć testowanie nowo zamontowanej syreny. W czasie alarmu będzie uruchamiana na czas 3 minut w przedziale 20 sekund, 5 sekund przerwy i ponownie 20 sekund dźwięku syreny. W niedługim czasie zostanie również dograna zapowiedź: „Uwaga! Alarm dla ochotniczej straży pożarnej!", aby mieszkańcy mieli jasną informacje czego dotyczy alarm.

fot. FB Ochotnicza Straż Pożarna w Wejherowie

fot. FB Ochotnicza Straż Pożarna w Wejherowie

(M.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ALARM!ALARM!

3 0

Tusk ante portas! Kaczor kaputt! 18:28, 19.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%