Zamknij
REKLAMA

Włamał się do piwnicy, kradł z myjni

16:00, 15.10.2021 | M.F
Skomentuj fot. Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie
REKLAMA

Mężczyzna na swoim koncie ma nie jeden czyn zabroniony. Oprócz włamania, ukradł narzędzia i paliwo. Został zatrzymany i niebawem usłyszy zarzuty.

Policjanci kryminalni z Rumi pracując nad zgłoszonymi sprawami włamań, do których doszło między 7 a 12 października br., ustalili i zatrzymali na terenie Gdańska 38-latka. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna włamał się do piwnicy, poprzez przebicie ścianki działowej, a z wnętrza zabrał elektronarzędzia oraz wędki. Ponadto podczas kolejnych nocy sprawca na myjniach samochodowy włamywał się do kasetek z pieniędzmi. Kryminalni ustalili także że odpowiada także za dwa usiłowania włamania, m.in. do samochodu.

W czasie dalszej pracy nad sprawą okazało się, że 38-latek dwukrotnie ze stacji benzynowych w Wejherowie ukradł paliwo, tankował samochodem w którym przymocowane miał kradzione tablice rejestracyjne.

Kryminalni w samochodzie 38-latka znaleźli kradzione elektronarzędzia, które następnie zabezpieczyli i niebawem zostaną przekazane właścicielowi.

Mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnej celi. Już niebawem zostanie przesłuchany i niewykluczone że usłyszy 5 zarzutów, w tym trzy dotyczące kradzieży z włamaniem i dwa dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem.

Źródło: KPP w Wejherowie

fot. KPP w Wejherowie

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%