Zamknij
REKLAMA

Za nami kolejna akcja „Iskierka Miłości”

21:13, 27.11.2021 | C.M.
Skomentuj fot. gwe24.pl
REKLAMA

Najpierw był pomysł na wolontariat akcyjny, potem powstało stowarzyszenie „Iskierka Miłości”. Od 2014 roku organizują akcje charytatywne, zbiórki, dzięki którym niosą pomoc osobom samotnym, chorym, dzieciom i seniorom.

Dzisiaj od godziny 09:00 do 15:00 trwała zbiórka słodyczy, które przeznaczone zostaną dla domów opieki seniora, dzieci niepełnosprawnych, Hospicjum Św. Ojca Pio w Pucku oraz pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Wolontariusze prowadzili działania przed sklepami na terenie wielu miejscowości min. Rumi, Bolszewa, Gościcina, Kębłowa, Luzina, Strzebielina, Orla, Gniewina oraz Krokowej a mieszkańcy chętnie włączali się w pomoc i przekazywali smakołyki.

fot. FB Marek Miotk

fot. gwe24.pl

„Iskierka Miłości zorganizowana została już po raz siódmy, ponieważ jest to piękna inicjatywa i chęć niesienia pomocy. Należy pamiętać, że kiedy pomagamy innym, to pomagamy również sobie, ponieważ każde dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju tej akcji charytatywnej i już teraz zaznaczyć, że nie zwalniamy tempa i zapraszamy za rok!” - mówi Marek Miotk, Sołtys Gościciona i organizator zbiórki.

Kolejne pomysły na wydarzenia niosące pomoc dzięki stowarzyszeniu „Iskierka Miłości” poznamy wkrótce.

fot. FB Przemek Kiedrowski

(C.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

M.MM.M

3 0

SUPER 21:26, 27.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VerumVerum

0 0

Tekst żywcem ściągnięty z wejherowo24.info. A Iskierce miłości gratuluje 14:49, 29.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%