Zamknij
REKLAMA

W sobotę komunikacja miejska za darmo!

12:30, 21.09.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mzkzg.org

W sobotę 22 września przypada Europejski Dzień bez Samochodu. W tym dniu właściciele samochodów z ważnym dowodem rejestracyjnym mogą jeździć transportem miejskim za darmo!

Tradycyjnie już, w Dniu bez Samochodu każdy właściciel lub współwłaściciel samochodu osobowego, legitymujący się ważnym dowodem rejestracyjnym, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami, tramwajami, trolejbusami oraz pociągami SKM w tym na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz Przewozów Regionalnych.

Bez konieczności kupowania biletu będzie można się poruszać wszystkimi liniami komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo; na terenie miast i gmin tworzących MZKZG czyli miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Pruszcz Gdański oraz Gminy Kolbudy, Kosakowo, Luzino, Pruszcz Gdański, Szemud, Wejherowo, Żukowo.

W przypadku przejazdów pociągami SKM (w tym na linii PKM) i Przewozów Regionalnych bezpłatne przejazdy możliwe są na obszarze całego województwa pomorskiego.

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone