Zamknij
REKLAMA

Spotkanie branży nieruchomości w Trójmieście

14:27, 11.10.2018 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

Do Trójmiasta zawitał Klub Top Woman in Real Estate. Spotkanie odbyło się w Kinie Helios w Forum Gdańsk i było to pierwsze z 6 spotkań, które zorganizowane zostaną do kwietnia w największych miastach w Polsce.

Na spotkaniu pojawiło się prawie 80 pań z branży nieruchomości i budownictwa pracujących na Pomorzu. Tematem przewodnim był "Głos Kobiety Sukcesu", a warsztaty poprowadził Matteo Mazzucca - trener wokalny, który szkolił się w Los Angeles i we Włoszech, u trenerów wokalnych gwiazd. Tematyka poruszona podczas wykładu to m.in. czym jest daltonizm wokalny, 3 głosy Doskonałego Mówcy, a uczestniczki nauczyły się, jak wzmocnić swój głos, by wzbudzać zaufanie i jakich głosów unikać, by być bardziej skutecznym mówcą.

W ubiegłej edycji konkursu osobą z Pomorza, która znalazła się w gronie laureatek, była Agnieszka Kamińska, Prezes Agis Management. Podczas spotkania opowiedziała o swoich doświadczeniach biznesowych, o odnajdywaniu się w męskim świecie nieruchomości oraz o tym, co dało jej wzięcie udziału w Konkursie Top Woman in Real Estate.

Po części oficjalnej odbył się koktajl i moderowany biznes mikser, dzięki temu wszystkie uczestniczki miały szansę na poznanie większej liczby osób z branży. Na zakończenie na wszystkich czekały prezenty od partnerów m.in. voucherty na zabiegi kosmetyczne w SPA, zaproszenia do kina Helios i do Pizzy Hut.

Klub Top Woman in Real Estate organizuje bezpłatne spotkania inspiracyjne dla wszystkich pań pracujących w branży nieruchomości i budownictwa oraz w branżach bezpośrednio z nimi powiązanych. Spotkania organizowane są od października br. do kwietnia 2019 r. we wszystkich największych miastach w Polsce. Partnerem Strategicznym jest Forum Gdańsk, zaś Partnerem Wspierającym Agis Nieruchomości.

Terminy kolejnych spotkań:
listopad 2018 - Kraków
grudzień 2018 - Warszawa
styczeń 2019 - Wrocław
luty/marzec 2019 - Poznań
kwiecień 2019 – Łódź

 

(R.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone