Zamknij
REKLAMA

Wyprawka dla dzieci urodzonych 11 listopada

11:00, 08.11.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Body, kocyk, zestaw atestowanych kosmetyków dla niemowląt oraz specjalny okolicznościowy prezent niespodzianka – to akcesoria, które znajdą mamy nowo narodzonych dzieci w wyprawce przygotowanej przez  Fundację PZU.

Fundacja symbolicznie wita najmłodszych mieszkańców naszego kraju, którzy przyjdą na świat 11 listopada 2018 roku czyli w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowany prezent ma podkreślić wyjątkowość momentu urodzin w tak szczególnym dla Polaków dniu. Mali obywatele to przyszłość, nadzieja i nowa energia.

-Nadchodzącą 100 rocznicę  odzyskania niepodległości fundacja postanowiła uczcić przygotowując wyprawki dla wszystkich nowonarodzonych w dniu 11 listopada, przyszłych obywateli naszego kraju. Mamy nadzieję, że mała niespodzianka znajdująca się w wyprawce utrwali w ich pamięci fakt przyjścia na świat w tak wyjątkowym dniu, również ku radości rodziców - mówi Jolanta Zabarnik-Nowakowska, prezes zarządu Fundacji PZU.

Rodziców zainteresowanych akcją zapraszamy do wysłania zgłoszenia na email fundacji: [email protected] wraz z załączonym potwierdzeniem daty urodzenia dziecka (ksero aktu urodzenia). Na zgłoszenia czekają do 25 listopada (decyduje data wpływu). Paczki będą wysyłane na podany przez rodziców adres korespondencyjny.

W akcję włączyła się większość szpitali z oddziałami położniczymi w Polsce.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone