Zamknij
REKLAMA

Pakiet powitalny w Gdyni

15:00, 10.01.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Gdynia.pl

Miasto zachęca do meldowania się w Gdyni, oferując każdemu nowemu mieszkańcowi atrakcyjny pakiet powitalny.

W akcji „Witaj w Gdyni” każda osoba, która zamelduje się w Gdyni na pobyt stały otrzymy pakiet powitalny. Dzięki pakietowi nowi mieszkańcy mają szanse lepiej poznać miejsce, z którym właśnie związali swoje życie. W ramach pakietu powitalnego otrzymamy łącznie pięć karnetów, umożliwiających jednorazowy i bezpłatny wstęp do Centrum Nauki Experyment, Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Gdyńskiego Centrum Filmowego oraz karnet uprawniający do odebrania biletu na mecz piłkarzy Arki Gdynia.

Dołączona do pakietu specjalna broszura dostarczy podstawowych informacji o pozostałych korzyściach płynących wraz z zameldowaniem się w Gdyni. Otrzymane w pakiecie karnety obowiązują do końca marca 2020 roku. Wyjątkiem jest wejściówka na mecz piłkarzy Arki, która ważny jest do końca roku.

Pakiety powitalne przyznane w roku 2018 są analogicznie ważne do końca marca bieżącego roku, natomiast karnet na mecz Arki Gdynia utracił ważność wraz z końcem ubiegłego roku.

Aby wziąć udział w akcji „Witaj w Gdyni" i otrzymać pakiet powitalny należy zameldować się w Gdyni na pobyt stały w Urzędzie Miejskim.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

LucekLucek

1 0

A w Wejherowie nic nie dają tylko opłaty pobierają. 15:13, 11.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone