Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne badania dla kobiet

12:00, 14.03.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich kobiet, gdyż często kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore. Rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć. Tymczasem, tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe.

Zadowalający wynik poprzedniej mammografii nie zawsze gwarantuje, że obecnie nie zagraża nowotwór piersi. Bezpłatna mammografia w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ pozwala to skutecznie sprawdzić. Badanie wykonywane jest przez wyspecjalizowany i bardzo doświadczony personel medyczny LUX MED. Jest szybkie i całkowicie bezpieczne, a wielu kobietom uratowało życie.

Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego oceniane są przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy. Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.

Mobilna pracownia mammograficzna będzie oczekiwała na panie w Wejherowie przy Centrum Handlowym " Kaszuby ", ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego w dniach 1 kwietnia w godzinach od 11.00 do 17.00, 2 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00 i 3 kwietnia w godzinach od 9.00 do 16.00. Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA