Zamknij
REKLAMA

W sobotę Gdańsk zgasi światła

11:00, 29.03.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
WWF

Już w sobotę 30 marca odbędzie się finał akcji "Godzina Dla Ziemi WWF" – zgasną światła w 180 krajach na 7 kontynentach. Udział w tej akcji ma również Gdańsk, który jest jednym z 87 polskich miast, które dołączyły do "Godziny dla Ziemi". W Gdańsku zgaśnie m.in. Ratusz Miejski.

"Godzina dla Ziemi WWF" to największa ekologiczna akcja na świecie, która odbywa się co roku w 180 państwach na 7 kontynentach. Jej idea jest bardzo prosta - wyłącz światło i włącz działanie dla planety, która daje nam życie. 30 marca o godzinie 20:30 czasu lokalnego słynne budowle na całym świecie pogrążą się w ciemnościach na 60 minut w symbolicznym geście solidarności z ideą ochrony naszej planety.

W Polsce światła zgasną pod hasłem „Ty też niszczysz swój dom”, aby zwrócić uwagę na udział każdego z nas w procesie niszczenia naszego domu Ziemi. Do akcji w Polsce dołączyło już 87 miast w tym Gdańsk, w którym zgaśnie m.in. Ratusz.

Globalna akcja "Godzina dla Ziemi WWF" inspiruje setki milionów ludzi na całym świecie i przypomina, że jako konsumenci mamy ogromny wpływ na działania rynku, a jako obywatele na tworzone prawo. Każdy może wziąć udział w akcji gasząc światło w swoim domu i wysyłając apel do prezydenta RP na stronie godzinadlaziemi.pl.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone