Zamknij
REKLAMA

Nowoczesny bank z ponad 100-letnią tradycją

12:04, 01.04.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie to ponad 100 lat tradycji. W Redzie spotkali się przedstawiciele zarządu banku, pracownicy, samorządowcy, przedsiębiorcy i wielu zaproszonych gości.

Kaszubski Bank Spółdzielczy należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej, którą tworzy 196 Banków Spółdzielczych i SGB-Bank Spółka Akcyjna. KBS to obecnie 7 placówek i 2 Punkty Obsługi Klienta na terenie powiatu wejherowskiego i kartuskiego. Zarząd banku tworzą: Karolina Żurowska, prezes zarządu oraz wiceprezesi Bogusława Kasprowicz i Jerzy Liszniański.

Podczas spotkania, które zorganizowano w River Style Hotel & SPA w Redzie, przedstawiono historię Kaszubskiego Banku Spółdzielczego oraz podkreślono mocną pozycję banku na rynku usług finansowych. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć naszej redakcji - Express Biznesu objął nad nim patronat medialny.

- Dzisiejszy Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie to połączenie nowoczesności i tradycji – powiedziała Karolina Żurowska, prezes zarządu KBS. - Obecnie jest to instytucja stabilna kapitałowo z nowoczesną technologią i profesjonalną kadrą. To dynamicznie rozwijający się podmiot gospodarczy, prowadzący działalność za pośrednictwem 9 placówek na terenie powiatu wejherowskiego i kartuskiego. Bank oferuje kompleksową obsługę małych i średnich przedsiębiorstw, sektor rolniczy, osoby fizyczne oraz samorządy terytorialne. Jest to również miejsce pracy dla 74 osób. W mojej ocenie to również godny zaufania partner biznesowy.

Prezes zarządu podkreśliła, że jednymi z najważniejszych zalet banku jest krótki proces decyzyjny, rzetelność oferowanych produktów i usług oraz najwyższa jakość obsługi kontrahentów.

- Siłą naszego banku, jako instytucji finansowej, są ludzie – podsumowała prezes Karolina Żurowska. - Dobre relacje, współpraca, wspólnie wytyczone cele i fakt, że w banku najważniejszy jest klient, stanowi naszą siłę. Chcę, abyśmy byli bankiem dynamicznie rozwijającym się i aby przyszłość naszego banku zawsze rysowała się stabilnie i bezpiecznie. Chcemy systematycznie powiększać skalę naszych działań.

Uczestnicy mieli też okazję do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie decyzji managerskich – wykład na ten temat wygłosił dr Marek Zieliński.

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

NorbiNorbi

3 0

Za pieniądze klientów tak się bawią! 15:11, 01.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RacjonalnyRacjonalny

0 1

A za czyje się mają bawić? Za darmo mają pracować? Pan też za darmo pracuje? I za czyje się Pan bawi? 12:55, 02.04.2019


REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone