Zamknij
REKLAMA

Program dla rodzin na Darze Pomorza

09:00, 25.04.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnią niedzielę kwietnia o godzinie 11:00 Narodowe Muzeum Morskie zaprasza na spotkanie z cyklu „Program dla Rodzin”. Tym razem spotkanie odbędzie się w Gdyni na „Darze Pomorza”, a poprowadzi je tajemniczy Klabaternik.

-Klabaternik, to wesoły, opiekuńczy duszek, który mieszka na statku, ale nie na każdym, tylko na takim z zakrytym pokładem i ładowniami. Czasem ukazuje się pod postacią błędnego ognika, pomaga marynarzom, ale lubi dokuczać tym leniwym – tłumaczy Kamila Jezierewska, zastępca kierownika Działu Edukacji NMM. – Na naszym „Darze Pomorza” ponoć widziano go w kluzie kotwicznej.

28 kwietnia uczestnicy gdyńskiej odsłony „Programu dla Rodzin” będą mieli za zadanie przeszukać statek i odnaleźć rozmaite przedmioty, które Klabaternik poukrywał tu i ówdzie. Niektóre rozwiązania będą wymagać małej gimnastyki, inne logicznego myślenia, jak zawsze będzie liczyła się praca zespołowa i poczucie humoru. Spotkanie "Śladem psotnego Klabaternika" na statku-muzeum „Dar Pomorza” skierowane jest dla dzieci w wieku 5-8 lat razem z opiekunami.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone