Zamknij
REKLAMA

Wtorkowe godziny ciszy w sklepach

13:00, 15.07.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan wprowadza „Godziny ciszy”. W każdy wtorek w godzinach 15:00-17:00 w pasażu galerii handlowej i w hipermarkecie będzie przyciemnione oświetlenie oraz zostaną wyłączone telewizory, muzyka oraz komunikaty płynące z głośników. Akcja została podjęta z myślą o potrzebach osób ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi.

Port Rumia jest miejscem podejmującym liczne działania, które sprawiają, że zakupy są coraz wygodniejsze dla klientów. Akcja „Godziny ciszy” została wprowadzona z troski o osoby ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi, dla których zakupy w przestrzeni z silnymi bodźcami, jakimi są głośna muzyka czy częste komunikaty dla klientów, mogą być uciążliwe.

–Niezmiernie cieszę się, że dość obszerna lista inicjatyw i działań, jakie ułatwiają zakupy w Porcie Rumia wzbogaci się o inicjatywę „Godziny ciszy”. To akcja, którą podejmujemy wspólnie z hipermarketem Auchan i liczymy na to, że stopniowo dołączą do niej wszyscy najemcy galerii handlowej – mówi Monika Brandeburg, property manager.

 Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest obiektem przyjaznym klientom. Znajdują się w nim liczne udogodnienia i usługi. Budynek centrum handlowego jest jednopoziomowy, dlatego bez trudu mogą się po nim poruszać zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby niepełnosprawne. Przy centrum znajduje się wygodny, bezpłatny parking, z powiększonymi miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA