Zamknij
REKLAMA

Porady i bezpłatne badania serca

09:30, 18.09.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 21 września w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się akcja medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. W tym dniu wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej akcji medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania oceny ukrwienia kończyn dolnych, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla osób w wieku 45-65 lat, którzy zgłoszą się w sobotę. Głównym celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych.

Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Bezpłatne badania serca odbędą się w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę 21 września w Galerii Bałtyckiej, mieszczącego się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 141.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA