Zamknij
REKLAMA

Największe wydarzenie naukowe w Gdyni

15:00, 17.10.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
PPNT

Projekty badawcze młodych naukowców z całego kraju, dyskusje ekspertów dotyczące przyszłości polskich szkół oraz warsztaty i eksperymenty naukowe dla młodzieży. Gdynia E(x)plory Week to coroczne wydarzenie organizowane przez Fundację Zaawansowanych Technologii. Odbędzie się w dniach 23-25 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

W ramach Gdynia E(x)plory Week odbędą się Krajowy Finał Konkursu Naukowego E(x)plory, Festiwal Nauki i Technologii oraz IX Kongres „Edukacja dla innowacji. Innowacje w edukacji”. Po raz kolejny Gdynia gościć będzie młodych innowatorów, edukatorów z całej Polski oraz pasjonatów nauki i innowacji w każdym wieku.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia to miejsce, które kojarzy się ze wspieraniem innowacyjnych pomysłów a takich z pewnością nie zabraknie uczestnikom nadchodzącego Gdynia Explory Week.

-Jako partnerowi strategicznemu wydarzenia zależy nam, by program warsztatów i wykładów naukowych zachęcał młodych innowatorów do rozwijania ich pasji i zgłębiania naukowej wiedzy. Chcąc w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w młodych ludziach od lat wspieramy także laureatów konkursu, umożliwiając im zdobywanie doświadczenia między innymi w przestrzeniach Bio Laboratorium PPNT Gdynia, w pracy przy realnych projektach badawczych - mówi Anna Borkowska, dyrektor PPNT Gdynia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone