Zamknij
REKLAMA

III edycji Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

08:08, 12.02.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Znamy daty III edycji Forum Wizja Rozwoju. Jedno z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych naszego kraju odbędzie się w dniach 22-23 czerwca.

Przez dwa dni eksperci - przedstawiciele świata nauki, biznesu i polityki będą dyskutować w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął premier Mateusz Morawiecki. Uroczysta gala, w trakcie której odbędzie się wręczenie nagród gospodarczych oraz występ artystyczny będzie miała miejsce w Teatrze Muzycznym.

Forum skupia grono znamienitych ekspertów oraz prelegentów dyskutujących o obecnych problemach i wyzwaniach, które przed krajową gospodarką. Organizatorzy planują kilkadziesiąt paneli poruszających szerokie spektrum zagadnień, m.in. inwestycji, innowacji, energetyki, szkolnictwa zawodowego, zdrowia, prawa i rolnictwa. 

W tegorocznej odsłonie wydarzenia powrócimy również do ściśle związanej z Pomorzem gospodarki morskiej oraz tematów związanych z ważką w obecnych czasach kwestią tzw. polityki senioralnej.

Forum Wizja Rozwoju promuje polskie produkty, innowacje i firmy. Wydarzenie stanowi okazję do poszukiwania sposobów likwidacji barier w biznesie oraz stworzenia dogodnych warunków dla polskich firm, aby ich produkty jeszcze skuteczniej mogły konkurować z zagranicznymi. Organizatorzy przewidują obecność wielu topowych polskich firm, które uczestniczyły w poprzednich dwóch edycjach gdyńskiego wydarzenia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone