Zamknij
REKLAMA

Gala sportowców i trenerów powiatu

12:00, 02.03.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 5 marca o godzinie 14:00 w auli Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród trenerom i sportowcom powiatu wejherowskiego za wybitne osiągnięcia w sporcie w 2017 roku, zgodnie z wytycznymi uchwały rady powiatu wejherowskiego.

Nagrodzonych zostanie 10 trenerów, których zawodnicy otrzymali wysokie lokaty na szczeblu krajowego i międzynarodowego współzawodnictwa sportowego oraz 40 sportowców, którzy zdobyli w roku ubiegłym medale w mistrzostwach Polski, Europy i świata.

W tym roku najwięcej medali zdobyli zawodnicy, trenujący sztuki walki jak karate tradycyjne, karate shotokan, boks i kickboxing. Nagrodzonych w tych dyscyplinach zostało aż 21 sportowców. Ponadto wśród medalistów zobaczymy przedstawicieli lekkiej atletyki, biegów na orientację, piłki siatkowej, triathlonu, żeglarstwa, wędkarstwa, kręglarstwa oraz tenisa stołowego.

Uhonorowani trenerzy i zawodnicy otrzymają statuetki i nagrody pieniężne od władz powiatu oraz wyróżnienia od włodarzy miast i gmin, których są mieszkańcami.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone