Zamknij
REKLAMA

Zajrzyj na mistrzostwa siatkówki samorządowców

10:00, 13.04.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Daria Dunajska

Wczoraj w Redzie rozpoczęły się XXII Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, które potrwają do niedzieli. Wstęp na mecze dla kibiców wolny.

Do mistrzostw zgłoszono 25 zespołów. W kategorii open zagrają: Starostwo Człuchów, Starostwo Nysa, UM woj. kujawsko-pomorskiego, UM Ostrołęka, Starostwo Starogard Gdański, Mazowiecka J.W.P.U., UM woj. małopolskiego, UG Stare Pole, UM Gliwice, UM Milicz, UM Bydgoszcz, UM Płock, UG Luzino, UM Bielsk Podlaski, UG Choczewo i UG Nowa Wieś Lęborska.

Natomiast w kategorii 45+  wystąpią: UG Choczewo II, UG Goleniów, Starostwo Człuchów II, UM Gliwice II i Starostwo Żywiec. Do kategorii 50+  zgłosiły się: UM Zabrze II, UM Gliwice III, UG Choczewo III i UM Częstochowa. Mecze eliminacyjne są rozgrywane na salach PZS i SP 4 przy ul. Łąkowej oraz SP 3 na ul. Brzozowej. W piątek i sobotę rozgrywki zaczynają się o godzinie 10:00. Ponadto w piątek o godzinie 21:00 w sali „Myśliwskiej” w hotelu Lido w Juracie odbędzie się spotkanie kapitanów i dyskoteka.

Na sobotę na 20:00 zaplanowano rozpoczęcie wieczorku samorządowego w hotelu River Style Hotel & SPA w Redzie, na którym odbędzie się oficjalne zakończenie mistrzostw oraz wręczenie medali, pucharów, dyplomów i wyróżnień w takich kategoriach jak: najlepsza siatkarka i siatkarz open, 45+ i 50+, najambitniejsza zawodniczka, najsympatyczniejszy zespół, nagroda „Fair play”, miss i mister, najstarszy zawodnik, najmłodsza zawodniczka, promocja mistrzostw i swojego miasta i najlepiej dopingująca drużyna. Przewidziano też wyróżnienie dla drużyn, biorących udział w mistrzostwach od pierwszej edycji w 1997 r.

Sędzią głównym zawodów jest Mariusz Kozakiewicz.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone