Zamknij
REKLAMA

Młodzi karatecy trenowali na koloniach

10:27, 09.08.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Dzieci z Wejherowa i okolic przebywały na koloniach sportowych zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sportów Walki Shotokan w Wejherowie.

Młodzi sportowcy od 27 sierpnia do 4 sierpnia trenowali w malowniczo położonym ośrodku wypoczynkowym położonym nad jeziorem Mausz. Pierwszego dnia koloniści byli świadkami walk na Turnieju Rycerskim w Bytowie, a później odwiedzili to miasto po raz drugi, korzystając z tamtejszego aquaparku.

Oprócz treningów koloniści mogli uczestniczyć w wielu konkursach przygotowanych przez kadrę. Największą popularnością cieszył się konkurs „Karaoke” oraz wybór „Miss” i „Mistera” Kolonii. Sporą popularnością cieszył się także konkurs rysunkowy. Kadra trenerska w tym również wychowawcy w osobach: Rudolf Simenak, Piotr Stanulewicz, Maria Pieper, Justyna Simenak Augustynowicz, Martyna Stanulewicz oraz Szymon Garski czuwała nad szkoleniem młodych zawodników oraz wypełniała jej wolny czas licznymi grami i zabawami nad wodą. Specjalnym gościem była Lila Kruszyńska Piłat, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata, która szkoliła dzieci w kata. Dzieci z SSW mogły korzystać z atrakcji oferowanym przez organizatora dzięki dotacjom Urzędu Miasta Wejherowa oraz Starostwa Powiatowego.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (1)

pikipiki

0 0

Brawo . Był wysiłek ,relax,zabawa . Była ekipa do ogarnięcia tego ,jednym słowem fajny obóz . 23:23, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone