Zamknij
REKLAMA

Rusza rekrutacja do II edycji Retro Tempo

11:00, 08.11.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
T.Skwiot

Stadion Energa Gdańsk wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia zapraszają na treningi piłkarskie inne niż wszystkie. 15 listopada rozpoczyna się II edycja projektu Retro Tempo. Chodzony futbol to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas, niezależnie od wieku i aktualnej kondycji fizycznej.

Podstawową zasadą piłki chodzonej jest całkowity zakaz biegania. Po murawie spacerujemy dostojnym krokiem. Nie ma fauli i obowiązują zasady gry fair play. Zawodnicy grają na boisku o mniejszych wymiarach niż te, które znamy z ligowych czy reprezentacyjnych spotkań. Sportowe emocje i radość z gry są takie same, jak przy klasycznej odmianie futbolu.

Zajęcia Retro Tempo będą odbywać do 24 stycznia 2019 roku, w każdy czwartek od godz. 11.00 do 12.00. W czasie dziesięciu treningów uczestnicy zaznajomią się z zasadami spacerowej odmiany futbolu. Będą doskonalili swoje umiejętności, by podczas finałowego spotkania rywalizować
o tytuł najlepszej w Polsce drużyny piłki nożnej chodzonej. Wszystkie zajęcia odbędą się na krytym boisku przy ul. Dąbrowszczaków 13.

Retro Tempo to znakomita okazja do wspólnej zabawy, która dostosowana jest do osób mających problemy z poruszaniem się. Treningi są koedukacyjne, w ramach rekrutacji nie ma ograniczeń ze względu na wiek, płeć i doświadczenie.

Aby zgłosić się do projektu należy przesłać swoje zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres [email protected] W zgłoszeniu należy umieścić swoje imię, nazwisko, e-mail i telefon kontaktowy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 listopada. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone