Zamknij
REKLAMA

Niepokonane dziewczęta z „Samochodówki”

10:00, 08.02.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie odbyła się powiatowa licealiada w futsalu dziewcząt. Pierwsze miejsce zajęli gospodarze, uzyskując 9 punktów w bramkach 9:2. Zawody były eliminacją do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Lęborku. Turniej cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Do rywalizacji stanęło ponad 80 zawodniczek.

Zwycięzcą została drużyna PZS nr 4 w Wejherowie, która wygrała wszystkie spotkania. W zwycięskim składzie zagrały: Patrycja Cierocka,  Karolina Drewa, Angelika Górska, Weronika Karmazy, Klaudia Langa, Marta Kandziora, Weronika Klawikowska, Zuzanna Kwaśnik, Nikola Małoszycka i Marta Mokrzycka. Drugie miejsce zajął PZS nr 3 w Wejherowie z 6 pkt. w bramkach 3:3, trzecie PZS nr w Rumi z 1 pkt. w bramkach 1:3, czwarte PZS nr 2 w Wejherowie z 1 pkt. w bramkach 1:6. Piąte PZS w Redzie, szóste PZS nr 1 w Wejherowie, siódme Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie i ósme miejsce PZS nr 2 w Rumi.

-Mecze przyniosły sporo emocji, licznie zgromadzonym na hali kibicom. Trzymajmy kciuki za dziewczęta z „samochodówki”, które bronią brązowego medalu wywalczonego w finale wojewódzkim w ubiegłym roku – mówi referent PZPOW Bartłomiej Woźniak. - Jest na to spora szansa, gdyż finał wojewódzki po przejściu kolejnego etapu,  rozegrają na własnej hali sportowej w marcu. 

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, statuetkami, medalami i dyplomami. Organizatorami zawodów byli: PZPOW w Wejherowie oraz PZS nr 4 w Wejherowie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone