Złote siatkarki z Redy

06:00, 15.02.2019 D.D. Aktualizacja: 08:36, 15.02.2019

Złotym medalistą turnieju w mini piłce siatkowej dziewcząt została drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, która pokonała pięciu przeciwników.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie odbyły się powiatowe igrzyska w mini piłce siatkowej dziewcząt, które były eliminacją do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się również w Redzie. W rywalizacji uczestniczyło ponad 60 zawodniczek z całego powiatu wejherowskiego.

Zwycięzcą została drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie w składzie: Maja Formela, Agata Halkiewicz, Lilianna Kreft, Oliwia Reclaf, Martyna Pawlik, Nina Plotzke, Amelia Roczyniewska, Klaudia Sudnik, Lilianna Tadda i Nikola Tarnawska.

Poziom gry zwycięzców pozwala mieć nadzieję na dobry wynik w półfinale. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor szkoły Jan Skrobul. Na zakończenie zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami. Za drugie miejsce SP nr 9 w Rumi, trzecie SP nr 5 w Wejherowie, czwarte SP w Orlu, piąte Społeczna SP z Przedszkolem w Dobrzewinie Karczemkach i szóste miejsce SP w Lini.