Zamknij
REKLAMA

Wikęd Luzino zakończył przygotowania

07:00, 12.03.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
GOTSiR

Drużyna Wikęd Luzino zakończyła okres przygotowawczy do rundy rewanżowej IV Ligi RWS Investment Group. W okresie od stycznia do marca zespół rozegrał 6 sparingów z takimi zespołami jak Radunia Stężyca, Stolem Gniewino czy Orkan Rumia. Dwa sparingi zakończyły się zwycięstwem zespołu, jeden remisem a trzy porażkami.

Pod względem kadrowym zespół stracił Sebastiana Kowalskiego, który przeszedł do Aniołów Garczegorze. Kilku podstawowych zawodników odniosło kontuzję i nie trenowało regularnie. Marcin Maszota zerwał więzadło krzyżowe i nie wystąpi w tym sezonie, a Paweł Czoska naderwał więzadło poboczne i stracił cały okres przygotowawczy. Również kilku doświadczonych zawodników borykało się ze starymi urazami co ograniczało ich możliwości treningowe.

Kontuzje jednych dały możliwość innym zawodnikom na pokazanie się. Skorzystali na tym przede wszystkim wychowankowie klubu, którzy na wiosnę mają uzupełniać kadrę pierwszego zespołu. Szczególnie dobrze zaprezentowali się Marcin Kędziora z rocznika 2000 oraz Paweł Selonke i Wiktor Droździel z rocznika 2002.

Do kadry zespołu prócz wychowanków dołączyli Marcin Kędziora, który na jesieni grał w A-klasowych rezerwach, gdzie dochodził do siebie po kontuzji, Dawid Wańczuk, który został wypożyczony ze Stolemu Gniewino, Kacper Rzakowski, który wznowił treningi oraz Dawid Sieber, który wrócił z wypożyczenia z Salosu Szczecin.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone