Zamknij
REKLAMA

Blisko 400 osób na startach Kaszuby Biegają

09:58, 19.08.2019 | K.J
Skomentuj
REKLAMA

Za nami kolejne zmagania w ramach Cyklu Kaszuby Biegają 2019. Na startach w Szemudzie stanęło w sumie 393 zawodników z całej Polski. Biegali zawodowcy, amatorzy, a nawet całe rodziny.

Pierwszy na metę Kaszubskiego Biegu Lesoków, spośród 323 startujących, wbiegł Łukasz Kujawski. Za nim kolejno Tomasz Bagrowski z Gdańska oraz Grzegorz Kujawski z Pucka. Wśród pań zwyciężyła Izabela Paszkiewicz z Terespolu. Na drugim miejscu znalazła się Patrycja Włodarczyk z Terspolu, a trzecie miejsce zajęła Alicja Misiak z Suszu.

- Pierwszy raz znalazłam się na tej trasie i raczej nie ostatni. Bardzo fajny szlak, a organizacja imprezy na piątkę. Na pewno tu wrócę – zapewniała Aleksandra Bartsch z Gdyni.


Organizatorzy na czele z dyrektorem Kaszuby Biegają składają ogromne podziękowania wszystkim, którzy wsparli wydarzenie.

- Dziękuję służbie medycznej, straży pożarnej, niezastąpionym wolontariuszom, mediom oraz Gminie Szemud – mówił Henryk Miotk.

Kaszubski Bieg Lesoków był ósmą spośród dwunastu imprez VII Cyklu Kaszuby Biegają. Kolejny etap największej imprezy biegowej Polski północnej już za niespełna tydzień w Bąkowie (gmina Kolbudy).

(K.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA